reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wydaje mi się, że ten test był wadliwy albo po prostu to kreska fabryczna była tak mocno widoczna [emoji848]
Też mi się tak wydaje aczkolwiek pierwszy raz tak mi wyszedł. Kiedyś miałam podobną A nawet mniej widoczną w pinku i była ciąża ale wtedy bylam w 10dpo i beta kolejnego dnia była 10. A teraz już 13 dpo więc kreski powinny być raczej bardziej różowe A nie białe jeśli to ciąża 😅
 
reklama
Hej dziewczyny, miała któraś z Was kiedyś tak że na teście ciążowym druga kreska jest biała? Tzn 3 minuty po zrobieniu była lekko podchodząca pod róż ale teraz jest cień bardziej podchodzący pod biały. zrobiłam już 15 takich testów w ciągu kilku miesięcy i nigdy nic takiego nie było. Zdaje sobie sprawę że może to być jakiś wadliwy ale może któraś z was tak miała i te testy się inaczej wybarwiają. Jest to test z allegro taki gratis do owulacyjnych.
Ja juz wszystko widziałam na testach, Jedyny prawdziwy pozytyw 8 lat temu z czerwona kreska nie bardzo ostra ale od razu sie pojawiła.
nauczona ostatnimi poszukiwaniami drugiej kreski juz w cuda nie wierze 🤣który dzien cyklu ?
 
Bardziej różowe? Dlaczego?
Owulacja mogła się przesunąć
Też mi się tak wydaje aczkolwiek pierwszy raz tak mi wyszedł. Kiedyś miałam podobną A nawet mniej widoczną w pinku i była ciąża ale wtedy bylam w 10dpo i beta kolejnego dnia była 10. A teraz już 13 dpo więc kreski powinny być raczej bardziej różowe A nie białe jeśli to ciąża [emoji28]
 
Bardziej różowe? Dlaczego?
Owulacja mogła się przesunąć

Otóż to. Cykl kobiety nie jest taki sam całe życie. Wystarczy trochę więcej stresu, przeziębienie i już może to wpłynąć na cykl. Poza tym do samego zagnieżdżenia może dojść później lub wcześniej, a to dopiero po nim zaczyna narastać beta.
 
A to mój z dziś. Z przed chwili 😂 blada nadal jest. Mam drugi na rano. Już dziś nie zrobię. Jakoś obawiam się że nagle te kreski znikną.
IMG_20201017_181205.jpg
 
Otóż to. Cykl kobiety nie jest taki sam całe życie. Wystarczy trochę więcej stresu, przeziębienie i już może to wpłynąć na cykl. Poza tym do samego zagnieżdżenia może dojść później lub wcześniej, a to dopiero po nim zaczyna narastać beta.
Zdaję sobie z tego sprawę. Zawsze owulacje miałam ok 18 dc, w tym miesiącu była 21dc A co do zagnieżdżenia to niestety nie jestem w stanie tego przewidzieć kiedy ewentualnie mogło być 😅
 
reklama
Zdaję sobie z tego sprawę. Zawsze owulacje miałam ok 18 dc, w tym miesiącu była 21dc A co do zagnieżdżenia to niestety nie jestem w stanie tego przewidzieć kiedy ewentualnie mogło być [emoji28]

Ja zawsze miałam chyba w połowie cyklu a teraz jeśli była to w 23dc [emoji2368] a co do zagnieżdżenia tak jak mówisz, wiec nie ma sensu porównywanie kolorów kresek.
 
Do góry