reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Bo jak ktoś jest dla mnie miły to ja też będę [emoji4] fajne babeczki jesteście.

Ja bym chciała 2 synów ale parkę też bym przyjęła. Moja mama też pierwsze straciła a siostra ponad rok temu miała mieć bliźniaki tylko w 12tc dowiedziała się że jedna dzidzia jest umiejscowiona w jajowodzie i trzeba usunąć a druga dziewczynkę urodziła w lipcu 2019 całkiem zdrowa.
Ja ogólnie zauważyłam, że im dłużej się staram tym więcej myślę o przebiegu ciąży, o tych wszystkich złych rzeczach i tak się nakręcam na brzydko, że się tak wyrażę 🤷‍♀️
Bardzo bym chciała być taką zupełnie na luzie, i z tym staraniem się przez te parę lat i w ogóle...no ale cóż czasami się nie da🤷‍♀️ dużo mi dajecie mocy i pozytywu kobietki tu na forum 🙃
 
reklama
Do góry