reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Spokojnie. Jak owu była sex był to są spore szanse. Teraz tylko czekać na 2 kreski[emoji4][emoji4] nie pamiętam już który to u ciebie cykl starań?

Nie mam żadnego sensownego stażu do pochwalenia się jeśli o to chodzi, dopiero zaczynamy [emoji23] wliczając spontaniczna decyzje to 3cs dopiero, także jeszcze musze nabyć doświadczenia [emoji16]
 
reklama
Nie mam żadnego sensownego stażu do pochwalenia się jeśli o to chodzi, dopiero zaczynamy [emoji23] wliczając spontaniczna decyzje to 3cs dopiero, także jeszcze musze nabyć doświadczenia [emoji16]
A ja Ci życzę abyś nie musiała nabywać doświadczenia i żebys szybko zaszła w ciążę. Staranie się kilka lat do przyjemnych nie należy. Ja jestem już zrezygnowana. Jestem tu bo was lubię i fajnie jest popisać doradzić podzielić się z doświadczeniem i czasami pokazać jaka to jestem wredna baba[emoji1787]
 
A ja Ci życzę abyś nie musiała nabywać doświadczenia i żebys szybko zaszła w ciążę. Staranie się kilka lat do przyjemnych nie należy. Ja jestem już zrezygnowana. Jestem tu bo was lubię i fajnie jest popisać doradzić podzielić się z doświadczeniem i czasami pokazać jaka to jestem wredna baba[emoji1787]

Bardzo Ci dziękuje za życzenia [emoji3531] ale wiesz, ze ja nie z tych co teraz będą doszukiwać się wszelkich sygnałów i czekać na cud [emoji16] będzie co będzie, a jak nie będzie, to będziemy się starać, żeby było później [emoji16]
 
A ja Ci życzę abyś nie musiała nabywać doświadczenia i żebys szybko zaszła w ciążę. Staranie się kilka lat do przyjemnych nie należy. Ja jestem już zrezygnowana. Jestem tu bo was lubię i fajnie jest popisać doradzić podzielić się z doświadczeniem i czasami pokazać jaka to jestem wredna baba[emoji1787]
Oj tak rezygnacja przychodzi po jakimś czasie... Co ciekawe moja kuzynka starała się 9 lat... Jak już powiedziała, że dosyć. Zdecydowała się na adopcje. Po 2 miesiącach zaszła w ciążę z bliźniakami 😁 także wiem, że nadzieja zawsze jest, tylko ni e wiadomo czy pilnować, czy najzwyczajniej w świecie odpuścić 🤷‍♀️
Wredna baba? Ledwo lekko zaczepna 😁
Nie mam żadnego sensownego stażu do pochwalenia się jeśli o to chodzi, dopiero zaczynamy [emoji23] wliczając spontaniczna decyzje to 3cs dopiero, także jeszcze musze nabyć doświadczenia [emoji16]
Nie chcij nabywać doświadczenia 🤣 korzystaj z naszego 😁
 
Bardzo Ci dziękuje za życzenia [emoji3531] ale wiesz, ze ja nie z tych co teraz będą doszukiwać się wszelkich sygnałów i czekać na cud [emoji16] będzie co będzie, a jak nie będzie, to będziemy się starać, żeby było później [emoji16]
Zdrowe podejście. Najlepiej to żyć napić się i się mile później zaskoczyć a nie nakręcać się i później płakać 3 dni w poduszkę że znowu się nie udało.
 
Oj tak rezygnacja przychodzi po jakimś czasie... Co ciekawe moja kuzynka starała się 9 lat... Jak już powiedziała, że dosyć. Zdecydowała się na adopcje. Po 2 miesiącach zaszła w ciążę z bliźniakami [emoji16] także wiem, że nadzieja zawsze jest, tylko ni e wiadomo czy pilnować, czy najzwyczajniej w świecie odpuścić [emoji2368]
Wredna baba? Ledwo lekko zaczepna [emoji16]

Nie chcij nabywać doświadczenia [emoji1787] korzystaj z naszego [emoji16]
Boże jak ja bym się cieszyła z bliźniaków. To jest moje marzenie a nawet się nawet na 1 nie zanosi[emoji2368]


Fajnie że jej się udało. No wredna a co miła jestem?
 
Nie wiem dokładnie. Nie chodziłam na taki szczegółowy monitoring co 2 dni, byłam w 7 i 14dc. W 7dc pęcherzyk miał 10 mm, a dziś w 14dc już go nie ma, za to jest sporo płynu w zatoce douglasa, wiec pewnie niedawno. Wczoraj i przedwczoraj kłuł mnie ten jajnik, na którym był pęcherzyk dominujący. Nie wiem czemu ale mam wątpliwości czy ona w ogóle była [emoji848] zrobię sobie proga za tydzień i zobaczę. [emoji2272]
Super że była 😊😊 mam nadzieję , że u mnie też była w końcu mamy ten sam DC i można by było razem testować 😁🤭✊🏼✊🏼
 
reklama
Do góry