reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Wiecie ile jest tu ludzi, którzy się nie udzielają, a czytają? Szok [emoji44]
Poprostu nie nadążają czytać tych stron jak ja 🤣🤣


Dziewczyny tabletki duphastonu przyjęte i poraz pierwszy w czasie brania leku mam plamienie... Nie wiem czy przyjąć wieczorna dawkę a mam 3razy dziennie po 1 tabl... Gin nie odbiera.. What tthe fuuuuu*k
 
Też to sobie pomyślałam[emoji1787][emoji1787]
Ja dziś walę drinka. Kurczaki naczytałam się o AMH w moim wieku i już się sram. A jeszcze 9 dni. Muszę odreagować [emoji846]

Nie czytaj za dużo. Wiesz jak to jest. W internecie ból głowy oznacza raka mózgu. Ja u siebie już prawie zdiagnozowałem nowotwór endometrium, byłam pewna, ze COŚ napewno jest nie tak. I wiesz co? Wszystko jest pięknie. Nie denerwuj się na zapas, szkoda Twojego zdrowia, a i tak nic to nie zmieni w ciągu tych 9 dni [emoji8]
 
reklama
Do góry