reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Boże jak ja bym się cieszyła z bliźniaków. To jest moje marzenie a nawet się nawet na 1 nie zanosi[emoji2368]


Fajnie że jej się udało. No wredna a co miła jestem?
Ja z bliźniaków to tylko parke, choć nawet 1 będzie dla mnie super🙏
I też bałabym się być w ciąży bliźniaczej bo wiem jak ciężko donosić, a niestety i moja mama i jedna z jej sióstr 1 ciążę poroniły 😩
Jak dla mnie całkiem miła 🤔 może szczera ale czy wredna 🤔🤷‍♀️
 
Ja z bliźniaków to tylko parke, choć nawet 1 będzie dla mnie super[emoji120]
I też bałabym się być w ciąży bliźniaczej bo wiem jak ciężko donosić, a niestety i moja mama i jedna z jej sióstr 1 ciążę poroniły [emoji30]
Jak dla mnie całkiem miła [emoji848] może szczera ale czy wredna [emoji848][emoji2368]
Bo jak ktoś jest dla mnie miły to ja też będę [emoji4] fajne babeczki jesteście.

Ja bym chciała 2 synów ale parkę też bym przyjęła. Moja mama też pierwsze straciła a siostra ponad rok temu miała mieć bliźniaki tylko w 12tc dowiedziała się że jedna dzidzia jest umiejscowiona w jajowodzie i trzeba usunąć a druga dziewczynkę urodziła w lipcu 2019 całkiem zdrowa.
 
reklama
Do góry