reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No wlasnie ja bety nie zrobie po 48 godzinach bo jestem w szpitalu, mam ropien gruczolu barrholina i bete zrobili mi przy okazji. Lekarka mowi, ze nie widzi potrzeby bo beta teraz wskazuje im wczesna ciaze a endometrium nie budzi zastrzezen. Dzis mam zabieg naciecia wiec mnie jutro do domu nie puszcza, moze dopiero w piatek po poludniu wiec samodzielnie bede mogla zrobic w poniedzialek - za duzo dni na obliczenie prawudlowosci. Mowilam im ze robilam testy dwa tyg temu i czy beta nie za niska na ten czas, a oni swoje. Trafilam z czyms innym, oni maja bete wczesnej ciazy i tyle, na nic moje prosby :/
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jestem pierwszy cykl na Femarze 0.25mg (letrozol) i po dzisiejszym usg jestem załamana bo mam dużo pęcherzyków ale małych. Największe są trzy po 11 mm każdy. 15dc i 11mm to nie brzmi ciekawie. Chciałam gonadotropiny żeby nie marnować cyklu ale gin chce zobaczyć czy naturalnie same podrosną bo wg niego jest szansa na pozna owulacje. 28.09 mam kolejny monitoring... już mi brakuje sił :( Myślicie ze faktycznie jeszcze mogą urosnąć?
 
Cześć dziewczyny :) jestem pierwszy cykl na Femarze 0.25mg (letrozol) i po dzisiejszym usg jestem załamana bo mam dużo pęcherzyków ale małych. Największe są trzy po 11 mm każdy. 15dc i 11mm to nie brzmi ciekawie. Chciałam gonadotropiny żeby nie marnować cyklu ale gin chce zobaczyć czy naturalnie same podrosną bo wg niego jest szansa na pozna owulacje. 28.09 mam kolejny monitoring... już mi brakuje sił :( Myślicie ze faktycznie jeszcze mogą urosnąć?

Jeżeli gin tak mówi to trzeba mu wierzyć i trzymać kciuki ✊🏼✊🏼 Będzie dobrze 😊


Dzień dobry 🙋‍♀️
 
reklama
Do góry