reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No wlasnie ja bety nie zrobie po 48 godzinach bo jestem w szpitalu, mam ropien gruczolu barrholina i bete zrobili mi przy okazji. Lekarka mowi, ze nie widzi potrzeby bo beta teraz wskazuje im wczesna ciaze a endometrium nie budzi zastrzezen. Dzis mam zabieg naciecia wiec mnie jutro do domu nie puszcza, moze dopiero w piatek po poludniu wiec samodzielnie bede mogla zrobic w poniedzialek - za duzo dni na obliczenie prawudlowosci. Mowilam im ze robilam testy dwa tyg temu i czy beta nie za niska na ten czas, a oni swoje. Trafilam z czyms innym, oni maja bete wczesnej ciazy i tyle, na nic moje prosby :/
Współczuję Ci, ja miałam ropien w czerwcu i poszłam z tym do gin bo nie mogłam usiąść na tyłku, on stwierdzil mi jeszcze wczesna ciążę. Dostałam antybiotyk czopki i za tydzień miałam przyjść do szpitala na zabieg ale zaczęłam krwawić. Betę miałam od początku małą, a jaki był Twój pierwszy wynik? Ja zaczynałam od 16,49 i była to biochemiczna. Po krwawieniu poszłam znowu do lekarza a on stwierdzil że ropien już nie nadaje się do nacięcia bo jest za mały a dalej bolał.. Męczyłam się z tym 1,5 msc. W górach mi pękł i ulga do tej pory . W następnym cyklu już zaszłam w ciążę
 
reklama
A więc dziewczyny tak dzisiaj to mój 53 dc nigdy tak nie miałam wczoraj same widziałyscie na moim teście 2 kreseczki ale okazał się fałszywie dodatni byłam dzisiaj u ginekologa i ciąży nie ma [emoji24][emoji2368] udało mi się wepchnąć na siłę jestem tak zła jak chyba nigdy i chyba się poddaje nie mam już siły [emoji17] młoda już nie jestem i chyba nie jest mi dane zostać mamą [emoji24][emoji24]
Ale wczesnej ciąży nikt nie zobaczy na usg. Masz długie cykle więc i owulacja mogła być sporo później. Zrób betę bo to że gin nic nie widział to jest normalne we wczesnej ciąży.
 
Wczoraj zapomniałam wam dodać ze gin mi przepisał luteine 3x2 pod język na wywołanie @ A jak rzeczywiście mogę być w ciąży o co teraz ?
Luteina w ciąży nie zaszkodzi a jak ciąży faktycznie nie ma to wywoła okres. Ale zanim zaczniesz zażywać luteine zawsze możesz zrobić bete
 
Współczuję Ci, ja miałam ropien w czerwcu i poszłam z tym do gin bo nie mogłam usiąść na tyłku, on stwierdzil mi jeszcze wczesna ciążę. Dostałam antybiotyk czopki i za tydzień miałam przyjść do szpitala na zabieg ale zaczęłam krwawić. Betę miałam od początku małą, a jaki był Twój pierwszy wynik? Ja zaczynałam od 16,49 i była to biochemiczna. Po krwawieniu poszłam znowu do lekarza a on stwierdzil że ropien już nie nadaje się do nacięcia bo jest za mały a dalej bolał.. Męczyłam się z tym 1,5 msc. W górach mi pękł i ulga do tej pory . W następnym cyklu już zaszłam w ciążę
No wlasnie nie robilam wczesniej bety i teraz nie wiem :(
 
Witajcie kochane.
Uuuu...widzę że kolejne kreseczki Gratulacje 😘
Ja dzisiaj mam 23 dc. cyce duże, raz bolą, raz nie 🙄 i dzisiaj doszło swędzenie. Zaczyna mnie męczyć bezsenność.
Dzisiaj w nocy myślałam że dostanę okresu, bolała mnie cały brzuch jak na okres.
Mam dużo wodnistego śluzu, niekiedy nawet czuję jak "bąbelki mi idą" 😂
Jeszcze 2 dni duphaston i zobaczymy kiedy przyjdzie okres i czy będą plamienia przed okresem.
Wczorsj dostałam też wyniki z cytologi, 1 - czyli wystko idealnie.
 
reklama
Do góry