reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej, nie ma znaczenia, mogłaś mieć po prostu bardzo późno owu. Ja tak miałam, cykle średnio 32-34 dni, a po poronieniu samoistnym w 6tc pierwszy cykl trwał 45 dni, a kolejny jak się wydlużył do 43 dnia to poszłam do gina sprawdzić czy coś jest nie tak. Ten zobaczył tylko pogrubione endometrium i przerośnięty pęcherzyk w jajniku. Dał duphaston i czekałam na okres. W 55 dc zrobiłam z głupia test i wyszła kreska, ale byłam pewna że przez duphaston. W razie czego brałam zwiększoną dawkę, w kolejnych dniach dalej testy pozytywne, poszłam na betę. Pierwsza 377 a po 48h 750. Okazało się że owu się przesunęła i w tym momencie jestem w 21tc i wszystko dobrze :)
Tak tylko ze to 53 dc [emoji2368]
 
U mnie cykle coś czuję , że znów się wydłużają ... Miałam co 29/30, ostatnio 32/33 a teraz 34dc jutro 35dc i cisza 😑

U mnie dokładnie tak samo! Zawsze miałam cykle po 28 dni, bez opóźnień, a teraz nagle 3 cykle temu: 30 dni. Dwa cykle temu 32, cykl temu 35. Czemu tak się dzieje?
 
Miałam wczoraj dziwna sytuację zdążyłam zejść z chłopa patrzę krew myślę sobie oho chyba okres ale to było tylko jakąś minutę krwawienia i przeszło, boli mnie lewy jajnik, cycki jak balon, swędzą czyli dalej rosną [emoji1745] dziś 29dc
 
reklama
Do góry