reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

W sumie dziewczyny jakby tak nie patrzec to gratulacje należą się mojemu mężowi [emoji28], jego plemniki przetrwały 3,4 dni przed owu [emoji43]
Myślę, że gratulacje dla Ciebie, że tak ładnie przechowalas [emoji23] ale oczywiście gratulacje dla Was obojga za to wspólne dzieło[emoji7]
 
reklama
Ja na paskowym widzę cień:)
A tego pinka z całego serca Ci nie polecam :) U mnie na czułości 10 nie było prawie nic A na czułości 25 w ten sam dzień był cień. Także leć po inny test i spróbuj z innym. Ja kupiłam apteo care I ten pokazuje ładne ciemne kreski nawet popołudniu.
Ja już po cichu gratuluję :)

Ja też czuje jak mnie przeziębienie dopada. Mały ma katar A mnie w nocy gardło zaczęło boleć. Nie poddawaj się:) lecz się domowymi sposobami i zrób test za dwa dni :) na pewno wyjdzie kreska :)

A dziękuję za zainteresowanie:)
Dziś rano zrobiłam betę, proga i tsh wyniki będą po 14 :)
A mój dzisiejszy test prezentuje się tak :)
Super kreseczki 👍
 
Hej. Nie odzywałam się kilka dni i już was nie nadrobię 😔 wszystkim którym się udało gratuluję.
Nie odzywałam się bo musiałam przemyśleć wiele spraw... Postanowiłam zwolnić się z pracy jutro składam wypowiedzenie. Zwalniam się że względów zdrowotnych siadają mi nogi i kregoslup. ( Ciężka fizyczna praca nocki po 12 h świątki piątki i niedziele, straszny stres.)
A więc jest decyzja że rezygnujemy z starań na 2-3 miesiące.
Zresztą będzie co będzie gdzieś mam pieniądze one mi zdrowia nie dadzą.
Już wysiadam fizycznie i psychicznie.
Myślę że taka zmiana wyjdzie mi na dobre co myślicie ?

Zdrowie najważniejsze! A praca to tylko praca. Nie ta to inna ;)

Dziewczyny mam pytanie.
Wiadomo, że jeśli okres się przesuwa to i automatycznie wiadomo, że owulacja była później.
Ale czy może zdarzyć się tak, że owulacja będzie tak jak powinna być, a sam okres się spóźni?
Jestem niemal na 100% pewna, że owulacje miałam 30 sierpnia (cykle zawsze 30 dniowe i dostałam plamienie w dniu owulacji). Na wczoraj miałam termin @. Nie dostałam, test negatywny, szyjka zamknięta.
W ciążę już nie wierzę ale myślę co z tą wredną małpą 😡

Ja miałam tak bardzo często. Monitorowane owulacje a druga faza przeciągała się do 30dc ;) Prawo natury i tyle hehe.

Gratulacje i szczęśliwej, zdrowej ciąży. 🥳

Mam pytanie, czy któraś z Was też tak ma, że w okresie owulacji ma skurcze macicy ? Albo, że kłują Was oba jajniki na zmianę ?

Naprzemienny ból jajników to zupełna normalka ;)

Dziewczyny jak myślicie czy robienie testu 7 dni po owulacji ma w ogóle sens?

Za wcześnie... raczej nic ci nie wykaże.
 
Hej. Nie odzywałam się kilka dni i już was nie nadrobię 😔 wszystkim którym się udało gratuluję.
Nie odzywałam się bo musiałam przemyśleć wiele spraw... Postanowiłam zwolnić się z pracy jutro składam wypowiedzenie. Zwalniam się że względów zdrowotnych siadają mi nogi i kregoslup. ( Ciężka fizyczna praca nocki po 12 h świątki piątki i niedziele, straszny stres.)
A więc jest decyzja że rezygnujemy z starań na 2-3 miesiące.
Zresztą będzie co będzie gdzieś mam pieniądze one mi zdrowia nie dadzą.
Już wysiadam fizycznie i psychicznie.
Myślę że taka zmiana wyjdzie mi na dobre co myślicie ?
Dobre podejście i decyzja 👍 zobaczysz wszystko się ułoży i na pewno ci to na dobre wyjdzie 😉
 
Gratulacje i szczęśliwej, zdrowej ciąży. 🥳

Mam pytanie, czy któraś z Was też tak ma, że w okresie owulacji ma skurcze macicy ? Albo, że kłują Was oba jajniki na zmianę ?
Mnie jajnik kłuje cały okres płodny. Ale w tym cyklu dokładnie czułam kiedy pęka jajeczko. I mam wrażenie że czułam też zagnieżdżenie :)
Dziewczyny jak myślicie czy robienie testu 7 dni po owulacji ma w ogóle sens?
Myślę że zdecydowanie za wcześnie. Poczekaj jeszcze z 5 dni :)
Hej laski. Możecie ocenić moje testy owu?

Wszystkim tym co mają pozytywne testy ciążowe życzę spokojnej ciąży i oczywiście gratki [emoji322][emoji322] a wszystkim innym powodzenia i pozytywnego testowania

Nie odzywam się bo strasznie mało czasu. Wszystko spadło na głowę i na nic czasu nie mam. Wszystko biegiem.

Wrzucam testy dzisiaj 14dc [emoji116]

Zobacz załącznik 1176289
Myślę że ostatni to ładny pozytyw:) Ale zrób jeszcze jutro dla pewności :)
 
reklama
Do góry