reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny:) jestem nowa obserwuje czytam od dawna ale.tym razem liczę na porade. A wiec... Miesiączka spóźnia sie 3 dzien, dzis cos sie zaczęło ale szybko się skończyło. Jedyne co mi przyszlo na myśl to test . ponizej wyniki prosze o opinie . test facelle paskowy. Kiedys robilam inw przypadku braku ciąży nic sie nie pojawiało.dzis wydaje mi sie ze cos widze. A wy?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200914-201432.png
    Screenshot_20200914-201432.png
    480 KB · Wyświetleń: 135
Tak normalnie jak mnie kłuje jajnik to jest takie delikatne kłucie. A w tym przypadku to było takie jakby uciśnięcie. Przez chwilę ok 23 jak leżałam w łóżku. To takie.moje odczucie. Nie umiem tak tego opisać
Ale, że podbrzusze Cię kuło przy zagnieżdżeniu? Bo ja właśnie miałam coś takiego przez jakieś 5-10 minut, bardzo intensywne odczucie
 
Hej dziewczyny:) jestem nowa obserwuje czytam od dawna ale.tym razem liczę na porade. A wiec... Miesiączka spóźnia sie 3 dzien, dzis cos sie zaczęło ale szybko się skończyło. Jedyne co mi przyszlo na myśl to test . ponizej wyniki prosze o opinie . test facelle paskowy. Kiedys robilam inw przypadku braku ciąży nic sie nie pojawiało.dzis wydaje mi sie ze cos widze. A wy?
Patrzyłam pod różnymi kontami, ale niestety nic nie widzę 😔 a 3 dni po terminie @ powinna już być chyba chociaż blada kreska..
 
Mnie jajnik kłuje cały okres płodny. Ale w tym cyklu dokładnie czułam kiedy pęka jajeczko. I mam wrażenie że czułam też zagnieżdżenie :)

Myślę że zdecydowanie za wcześnie. Poczekaj jeszcze z 5 dni :)

Myślę że ostatni to ładny pozytyw:) Ale zrób jeszcze jutro dla pewności :)
A powiedz mi jak będzie jutro mocniejszy to który uznać za pierwszy pozytyw?
 
reklama
Do góry