reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej laski. Możecie ocenić moje testy owu?

Wszystkim tym co mają pozytywne testy ciążowe życzę spokojnej ciąży i oczywiście gratki [emoji322][emoji322] a wszystkim innym powodzenia i pozytywnego testowania

Nie odzywam się bo strasznie mało czasu. Wszystko spadło na głowę i na nic czasu nie mam. Wszystko biegiem.

Wrzucam testy dzisiaj 14dc [emoji116]

IMG_20200914_191441.jpeg
 
reklama
Możesz powiedzieć jak odczytać taki test? [emoji848] 1-2 to ilość bety? Tygodnie ciąży? Ale jak to możliwe że wykrywa już tak szybko 1 lub 2 tydzień ciąży? Jeśli głupie pytanie to sorki [emoji85]
Tak jak w ulotce pisze, 1-2 czyli tydzień-dwa tyg od zapłodnienia więc według lekarza i usg to będzie 3-4 tydzień [emoji6] może pokazywać też 2-3 i 3+ czyli że ponad 5 tyg. Oglonie niezły stres przy tym teście, na początku miga taka klepsydra (normalnie ręce mi się trzęsły jak to migało [emoji28]) i dopiero po jakiś 1,5 min wyskoczył plus a zaraz po tym tygodnie.
 
Ja teraz też będę brała clo, pierwszy raz w życiu.. Moja koleżanka kiedyś brała i też się źle po nim czuła.. Teraz aż się boję co Będzie że mną.. 😏Ale spróbować muszę 😑, moja siostra ma policystyczne jajniki miesiączki ma bardzo nie regularne.. Długo nie mogła mieć dzieci leczyła się jeździła po klinikach w końcu lekarz powiedział jej że raczej nie będzie miała dzieci.. Odpuściła sobie.. Po paru latach zaszła w ciążę.. Dziś ma 10 letniego syna ☺️więcej dzieci nie ma.. Pewnie by chciała.. Ale też już ma 40 lat.. Ona od zawsze miała policystyczne.. Ja myslam kiedyś że też mogę mieć ale moja gin wykluczyła mi policystyczne
Życzę powodzenia z clo i oby nie wywołał takiej burzy nastrojów! No i najważniejsze aby zadziałało. Ja skontaktowałam się dziś z moją ginekolog i poleciła zrobić betę by sprawdzić czy nie ma np ciąży pozamacicznej,bo nie zawsze testy apteczne ją wychwycą. Zrobiłam dziś jeszcze test i negatywny. Czekam na upragniony okres.
 
reklama
Do góry