reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A powiedz mi jak będzie jutro mocniejszy to który uznać za pierwszy pozytyw?
Testy owu robi się tylko do pierwszego pozytywnego, później już nie ☺️
Kurde ja mam 14 dc ale czuje się jak przed okresem...... Dziwny ten cykl..... Podczas miesiączki prawy jajnik mnie bolał a po miesiączce lewy i całe podbrzusze😑 piersi już mnie zaczynają boleć🙄może to wina wiesiołka?
Moze owu się poprzestawiało? Sprawdzasz testami, albo u gina?
 
reklama
Testy owu robi się tylko do pierwszego pozytywnego, później już nie [emoji3526]
Moze owu się poprzestawiało? Sprawdzasz testami, albo u gina?
Taka informacje znam i wiem o tym. Moje pytanie brzmiało czy jeśli jutro test owu będzie ciemniejszy niż dzisiaj czy dopiero jutrzejszy uznać jako pozytyw ( z dzisiaj jest kreska testowa jaśniejsza niż kontrolna i powinno się go potraktować jako negatyw)
 
Taka informacje znam i wiem o tym. Moje pytanie brzmiało czy jeśli jutro test owu będzie ciemniejszy niż dzisiaj czy dopiero jutrzejszy uznać jako pozytyw ( z dzisiaj jest kreska testowa jaśniejsza niż kontrolna i powinno się go potraktować jako negatyw)
Tak wiem, że wiesz 😉 spojrzałam na nick i myślałam że to ta dziewczyna od testów napisała i to miała być była informacja dla Niej, ale coś pokićkałam i jednak się dodało 😅🤦‍♀️
 
Może za wcześnie na test ?

Dziś jest 31 dc. Cykle mam 30 dniowe. A po owu jest dziś 13-15 dzień. W sobotę zrobiłam pierwszy test był blady wczoraj po południu już był ciemny i dzisiaj faktycznie ładne kreski. Zaraz będę sprawdzać wyniki bety.
@ powinnam dostać wczoraj. Więc dzis powinno już coś wyjść 😞
 
reklama
Do góry