reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej laski. Możecie ocenić moje testy owu?

Wszystkim tym co mają pozytywne testy ciążowe życzę spokojnej ciąży i oczywiście gratki [emoji322][emoji322] a wszystkim innym powodzenia i pozytywnego testowania

Nie odzywam się bo strasznie mało czasu. Wszystko spadło na głowę i na nic czasu nie mam. Wszystko biegiem.

Wrzucam testy dzisiaj 14dc [emoji116]

Zobacz załącznik 1176289
Moim zdaniem piękny pozytyw 😍
 
Ja na paskowym widzę cień:)
A tego pinka z całego serca Ci nie polecam :) U mnie na czułości 10 nie było prawie nic A na czułości 25 w ten sam dzień był cień. Także leć po inny test i spróbuj z innym. Ja kupiłam apteo care I ten pokazuje ładne ciemne kreski nawet popołudniu.
Ja już po cichu gratuluję :)

Ja też czuje jak mnie przeziębienie dopada. Mały ma katar A mnie w nocy gardło zaczęło boleć. Nie poddawaj się:) lecz się domowymi sposobami i zrób test za dwa dni :) na pewno wyjdzie kreska :)

A dziękuję za zainteresowanie:)
Dziś rano zrobiłam betę, proga i tsh wyniki będą po 14 :)
A mój dzisiejszy test prezentuje się tak :)


Piękne kreseczki!

Wow!

Zdrówka i niech betka Ci potwierdza dobre wiadomości :) Myślę, że będzie dobrze !!

Wy już testujecie, a ja jeszcze przed owu [emoji3526] [emoji3526] Potem zacznie się 14 dni stresu.

A ja czekam na @ i przyleźć nie chce także jeszcze dużo dużo przed owu ha ha :D

Pewnie zrobi szwindel i przyjdzie w 30 dc bo ostatnio witała w 24 dc :D :D
 
Hej laski. Możecie ocenić moje testy owu?

Wszystkim tym co mają pozytywne testy ciążowe życzę spokojnej ciąży i oczywiście gratki [emoji322][emoji322] a wszystkim innym powodzenia i pozytywnego testowania

Nie odzywam się bo strasznie mało czasu. Wszystko spadło na głowę i na nic czasu nie mam. Wszystko biegiem.

Wrzucam testy dzisiaj 14dc [emoji116]

Zobacz załącznik 1176289
Dzisiaj działajcie [emoji110]
 
Hej laski. Możecie ocenić moje testy owu?

Wszystkim tym co mają pozytywne testy ciążowe życzę spokojnej ciąży i oczywiście gratki [emoji322][emoji322] a wszystkim innym powodzenia i pozytywnego testowania

Nie odzywam się bo strasznie mało czasu. Wszystko spadło na głowę i na nic czasu nie mam. Wszystko biegiem.

Wrzucam testy dzisiaj 14dc [emoji116]

Zobacz załącznik 1176289
Piękne dwie tłuste kreski 😍
 
Os
Hej laski. Możecie ocenić moje testy owu?

Wszystkim tym co mają pozytywne testy ciążowe życzę spokojnej ciąży i oczywiście gratki [emoji322][emoji322] a wszystkim innym powodzenia i pozytywnego testowania

Nie odzywam się bo strasznie mało czasu. Wszystko spadło na głowę i na nic czasu nie mam. Wszystko biegiem.

Wrzucam testy dzisiaj 14dc [emoji116]

Zobacz załącznik 1176289
Ostatni taki konkretny pozytyw. 😁

Mnie dziś na zmianę boli lewy i prawy. Pierwszy raz mam tak, że nie wiem, który bardziej i oba szaleją. No i takie skurcze macicy, że ratuje się nospa, a i tak leżę. Nie wiem sama, czy martwić sie, że organizm znowu oszalał, czy cieszyć, bo może zaczął działać i jednak pojawi się szansa na naturalną owulację.
 
Hej laski. Możecie ocenić moje testy owu?

Wszystkim tym co mają pozytywne testy ciążowe życzę spokojnej ciąży i oczywiście gratki [emoji322][emoji322] a wszystkim innym powodzenia i pozytywnego testowania

Nie odzywam się bo strasznie mało czasu. Wszystko spadło na głowę i na nic czasu nie mam. Wszystko biegiem.

Wrzucam testy dzisiaj 14dc [emoji116]

Zobacz załącznik 1176289
Ten ostatni chyba tak o pół tonu jaśniejszy się wydaje na zdjęciu 🤔 ale pewnie już można zaliczyć go do pozytywu?
 
reklama
Do góry