reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja też się nie znam, pisze tyle co sama przeczytałam, i powtórzę, nie chodzi mi o owulację bo sama nie wiem jaki powinien być jeśli była owu, ale jeśli ma się ciąża zagnieździć i utrzymać to też nie powinien być zbyt niski. Skoro to dobry lekarz to trzymam kciuki abyś szybko zaszła w ciążę i nasze dywagacje na temat poziomu progesteronu były nieporzebne :)
Z lekarzami to różnie bywa, jednym pasuje i ok jest a innym nie, pochodzę do niego trochę o zobaczę co będzie dalej A w miedzy czasie może mąż sie zdecyduje na inseminacje.
 
Hej dziewczyny. Widziałam, że przewijał się tu temat leku "Lametta". Wiem, że jest dla kobiet ale może ma któraś z Was wiedzę na co może się przydać stosowanie tego leku przez mężczyznę? Przejrzałam internet i nic nie mogę znaleźć. A znalazłam u siebie w domu, wcześniej też znalazłam hormon hcg. Domyślam się że jest to mocno związane z siłownią, ale się martwię a mój milczy.
 
Hej dziewczyny. Widziałam, że przewijał się tu temat leku "Lametta". Wiem, że jest dla kobiet ale może ma któraś z Was wiedzę na co może się przydać stosowanie tego leku przez mężczyznę? Przejrzałam internet i nic nie mogę znaleźć. A znalazłam u siebie w domu, wcześniej też znalazłam hormon hcg. Domyślam się że jest to mocno związane z siłownią, ale się martwię a mój milczy.

Z tego co kojarzę to panowie biorą tego typu leki na odblokowanie po stosowaniu sterydów typu testosteron.
 
reklama
A więc opowiem Wam od początku [emoji3]Termin miałam na 27.11, ale na wizycie 30.10 okazało się, że było już rozwarcie na 2 cm i mała siedziala nisko w kanale rodnym, gotowa na wyjście. Dwa dni przed porodem byłam znowu na usg. Lekarz stwierdził, że rozwarcie trochę poszło do przodu, a Łucja była już na tyle nisko, że nie mógł zmierzyć jej główki, łożysko było dojrzałe i kazał mi przyjść 14.11 na ktg do szpitala, bo miał wtedy dyżur. Jak przyjechałam to zbadał mnie - rozwarcie było juz na 5 cm i z racji niskiego ułożenia dziecka i dojrzałego łożyska kazał podłączyć oksytocyne. A wtedy już poszło ekspresem. Od pierwszego skurczu do wyjścia małej minęły 2.5 godziny. [emoji16] Było intensywnie, bolesnie, ale szybko [emoji38][emoji106] peklam naturalnie, pękła mi też szyjka i niestety po urodzeniu łożyska musiałam być dodatkowo czyszona, bo nie wyszło w całości. Przez to zleciala mi hemoglobina i trochę to odczulam, potem wyszły mi mega bolesne hemoroidy, ale po ok tygodniu wszystko zaczęło się normowac. W chwili obecnej czuję się super, trochę jeszcze plamie, ale to już chyba końcówka. Łucja jest bardzo grzeczna. Mam nadzieję, że tak zostanie jak najdłużej [emoji38]Zobacz załącznik 1053540Zobacz załącznik 1053541Zobacz załącznik 1053542Zobacz załącznik 1053543
Ale ma bujne wloski❤️ Sliczna Kruszyna ❤️
 
Do góry