reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Wczoraj test negatywny ale dzisiaj pokazał blada ledwo widoczna kreskę testową. Wiem że ten test jest nie ważny ale nadzieja jest bo nie mam okresu. Mam wizytę u gin 18 czerwca.
Eh, nie chce Cię martwić kochana, ale miałam tak samo. Test negatywny, na drugi dzień jak chciałam Wam zrobić zdjęcie, to też zauważyłam taka blada kreske testowa. No i nadal brak okresu przez kolejne 2 czy 3 tygodnie. Dopiero po zwiększonej dawce progesteronu dostałam. Mimo to, trzymam kciuki. Może zaszłaś później niż wyliczasz :)
 
Kochane jak narazie u mnie taka sytuacja. Jakoś mam przeczucie że niedługo zacznie spadać [emoji3525]
Screenshot_20190606-172930.jpeg
 
Eh, nie chce Cię martwić kochana, ale miałam tak samo. Test negatywny, na drugi dzień jak chciałam Wam zrobić zdjęcie, to też zauważyłam taka blada kreske testowa. No i nadal brak okresu przez kolejne 2 czy 3 tygodnie. Dopiero po zwiększonej dawce progesteronu dostałam. Mimo to, trzymam kciuki. Może zaszłaś później niż wyliczasz :)
Kochana ja tym testem się wogule nie sugeruje. Jestem świadoma że brak okresu nie zawsze wiąże się z ciaza ale na dzień dzisiejszy mam hormony w porządku i nie podejrzewam co by mogło zatrzymać mi okres na tak długo czas. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. W kwietniu miałam okres na 38dc ale zaczął się już w 37dc A teraz nic A jest już 40dc. Każdej kobiecie może się zdarzyć cykl długi i bardzo krótki. Jeden krótki miałam prawie 2 lata temu trwał 24 dni A w kwietniu 37-38dni nie licząc tego cyklu oczywiście.

Ale jeśli testy nie pokażą wogule ciąży A będę u gin 18 czerwca to wszystko się wyjaśni czy to ciaza czy nie. Z OM wychodzi dzisiaj 5t3d ale niestety każda z nas wie że ciaza Może okazać się naprawdę młodsza nawet o parę dni ponieważ nie znamy dokładnie daty zagniezdzenia zarodka.

Pozostało mi powtórzyć test za 3-4 dni lub poczekać do gin jeszcze 12 dni. Tyle czekam to jeszcze poczekam. Nie ma co się spieszyć.
 
O jak miło, że pamiętasz :)) my mamy aktualnie 31 tc :) mały wierci się ile wlezie i powoli wypatrujemy końca :) a wy wróciliście do starań ? :)) chwalę się brzuszkowym zdjęciem :)) i fakt czas strasznie szybko leci ! Dopiero co test robiłam, pamiętam jak dziś jak o 5 rano was bombardowałam zdjęciem, a tu gagatek waży jakieś 1,5 kg :) Zobacz załącznik 981259
Cudownie Kochana czas pędzi jak szalony, ciesze się, ze wszystko dobrze u Was ❤️
 
Cudownie Kochana czas pędzi jak szalony, ciesze się, ze wszystko dobrze u Was [emoji3590]
Irenka a co u ciebie ? Ja nie wchodzę na ten wątek bo wiem, że był czas, że dziewczyny staraczki nie chciały już tych zaciazonych między sobą więc się "ulotniłam" ale nie raz o Was myślę :)) bardzo miło wspominam ten czas kiedy czekałam na swoje starania, mega wsparcie od Was dostałam czego nigdy nie zapomnę :*
 
A ja Wam powiem, że staram się już nie myśleć. Dziś 14dc i chyba owulacja przyszła szybciej bo zauważyłam rano plamienie.. Ale już go nie ma więc pewnie było to plamienie owulacyjne. Oczywiście szanse wykorzystaliśmy no i zobaczymy. Będzie co ma być :)
 
reklama
Do góry