reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja się na tyle zadomowilam, że pomimo ciąży zostałam :D

No i bardzo dobrze :) ja poza kibicowaniem staraczkom, uwielbiam wiedzieć też jak tam sie mają nasze dziewczyny którym się udało i moc śledzić razem z nimi przebieg ciąży :) bo wierze ze koncu każda z nas ten czas czeka więc fajnie że brzuchatki też tu jeszcze zostają i się udzielają :)
 
Dziekuje za pamięć:) ostatnio coraz mniej czasu na cokolwiek. Niby jestem na zwolnieniu, a latam co chwilę.
A więc byłam dzisiaj na wizycie i leci już 28 tydzień A nasza Królewna waży już 1214g ❤

A co u Ciebie? :)
Cudownie ❤️ Ja dopiero pod koniec czerwca lub w lipcu wracam do gry :) w czerwcu endo - zobaczymy co z tarczyca, do gina tez w czerwcu i zobaczymy co z tego wyjdzie :)
 
Potwierdzam,malutki brzusio masz [emoji6] ja mam już ogromny ale nie powiem trochę mi się przytyło, w ciągu tych 3tc 2kg [emoji85]. Wyglądam jak w 8mcu [emoji23]

Irenka my zaraz konczymy 23tc. Nie wiem czy pisałam wcześniej, będzie Zuzia [emoji7] właśnie czekamy na wizytę i mała rozrabia tak że co chwilę do łazienki latam [emoji23]

Nie poddawajcie się dziewczynki każda doczeka się takich kopniaczków. My staraliśmy się 9/10 m-cy. Pod koniec października poroninie i zabieg. I 1stycznia w nowy rok niespodzianka w postaci dwóch kreseczek w sumie bez żadnych starań bo m. się zbuntował i chciał poczekać az minsoe organizm wyreguluje po stracie. A tu suprise [emoji38] i jeszcze dodam te to 5ciąża, a w domu tylko synek.
Niech ten cud trwa i trwa u każdej z nas.
Super wiesci Kochana❤️ Czasami chyba trzeba swoje przejść, zeby potem cieszyć się szczęściem ❤️ Mam nadzieje, ze już niedługo bede mogła się z Wami cieszyć ❤️
 
No i bardzo dobrze :) ja poza kibicowaniem staraczkom, uwielbiam wiedzieć też jak tam sie mają nasze dziewczyny którym się udało i moc śledzić razem z nimi przebieg ciąży :) bo wierze ze koncu każda z nas ten czas czeka więc fajnie że brzuchatki też tu jeszcze zostają i się udzielają :)
Ja to samo❤️ Szczególnie kibicuje dziewczyna, które swoje przeszły ❤️
 
A ja ostatnio nie dogaduje się z mężem w sprawie przerwy w staraniach. :D Ja chcę poczekać aż porobimy badania a on nie chce tracić czasu i wierzy, że jak się uda to będzie wszystko dobrze. :D No nie dogadujemy się no, pod koniec maja znowu będę siedziała i wpatrywała się jak (nie)pojawiają się kreski na teście. :p
Ja bym nie przerywała gdyby nie ta umowa w pracy. I tak nie wiem, czy potem wroce, przynajmniej te 2-3 latka chciałabym spędzić z maluszkiem. Ale z drugiej strony zajsc i potem bez macierzyńskiego być trochę kiepsko :/
 
Ja bym nie przerywała gdyby nie ta umowa w pracy. I tak nie wiem, czy potem wroce, przynajmniej te 2-3 latka chciałabym spędzić z maluszkiem. Ale z drugiej strony zajsc i potem bez macierzyńskiego być trochę kiepsko :/
A jak wygląda u Ciebie sytuacja z umowa? Mi się kończy we wrześniu, potem miałabym przedłużona na stałe. Mimo wszystko zdecydowałam się na ciążę juz teraz. Pewnie nie będę miała gdzie wrócić po macierzyńskim ale trudno ;) znajdę wtedy inna prace
 
reklama
Straciłam początek ciąży 0.0 beta z 15 na 3.... jutro idę do lekarza krwi w cholerę do kitu
Bardzo mi przykro:( niestety większość z nas wie co to znaczy :( czasami natura płata figle :( bądź silna❤️ Tule mocno❤️ U mnie był niski progesteron, ale nie miałam biochem. beta na początku rosła ładnie, aż w koncu zatrzymała się na 8 tyg:(
 
Do góry