reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Masakra. Jak ma do mnie @ przyjść to lepiej szybko.
U mnie przyszła punktualnie. Zobaczymy co gin zrobi bo chciał mnie zobaczyć jeszcze w czasie @ nie wiem po co ale nie będę dyskutować bo się nie znam [emoji6] i nie wiem jak to zrobimy bo akurat na święta mi franca wypadła chyba że ma dyżur i w szpitalu mnie przyjmie
 
No właśnie z domowymi kwiatami też miałam problem. Aktualnie mam swoje 4 dracenki, pelargonię którą mam już rok i jakiegoś kwiata którego nazwy zapomniałam a w necie nie mogę znaleźć. :D Nie lubię kwitnących kwiatów za bardzo, po przekwitnięciu już mi się nie podobają. Ogólnie jak kupimy nowe meble do sypialni to jeszcze chcę kupić monsterę i parę innych zielonych kwiatów. :p
a ja mam w lodówce avocado i jak zjem to zasadzę pestkę :) Bardzo ładnie rośnie i ma fajne zielone listki :D
 
reklama
Przez dwa dni jeszcze wszystko może się wydarzyć :wink: póki nie ma @ to głowa do góry :)

Ahhh boję się już nastawiac bo znowu się rozczaruje. Już nie wiem co jest nie tak, niby wszystko ok.. Owulacja na czas według testow, progesteron super, używalismy żelu conceive plus.. Muszę zabrać się za męża żeby porobił badania
 
Do góry