reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Aha [emoji23] ja chce się na to zdecydować ponieważ coś mnie nie pokoi. 3 razy straciłam rok po roku i po 3 poronieniu nie umiem zajść w ciążę. To już 4 lata ale staramy się od dwuch lat. Przytulanki bez zabezpieczeń od kad jesteśmy razem z moim m
 
reklama
No właśnie u mnie były drożne jajowody, wszystko ładnie przepłynęło. Mogły być małe zrosty niewidoczne na USG i one mogły powodować ból.
O widzisz. Ja szykuje się na ból, jeśli go nie będzie to będzie miło. ;) staram się nie przejmować i podchodzić do tego że spokojem. Wytrzymałam ból związany z pęknięciem jajowodu i krwotokiem wewnętrznym, ból przy poronieniu i to i wytrzymam bok związany z tym badaniem. ;)
 
O widzisz. Ja szykuje się na ból, jeśli go nie będzie to będzie miło. ;) staram się nie przejmować i podchodzić do tego że spokojem. Wytrzymałam ból związany z pęknięciem jajowodu i krwotokiem wewnętrznym, ból przy poronieniu i to i wytrzymam bok związany z tym badaniem. ;)
Na pewno wytrzymasz [emoji4] u mnie to był mocniejszy ból niż bardzo mocny ból na miesiączkę, ale badanie trwało kilka minut więc dałam radę. Gorzej że po pojechałam do pracy i przeciwbólowe przestały działać [emoji16]
 
Ja tylko przy ostatnim poronieniu czułam straszny ból. Nigdy nie zapomnę.
Współczuję. :(
Mnie osobiście bardziej bolała miesiączka po ciszy biochemicznej niż ostatnie poronienie. A ból związany z pęknięciem jajowodu, z krwotokiem wewnętrznym to ju, w ogóle nie do opisania... Mam nadzieję, że nigdy już tego nie przeżyje...
 
Mnie pierwsze dwa poronienia nie bolały, a trzecie mnie bolało ponieważ był to 14 tydzień miał być synek. Miałam co miesiąc normalną miesiączkę w terminie nic mnie nie bolało a nagle dostałam krwotoku w pracy i okazało się że strata dziecka. Przepraszam nie chce o tym mówić. Minęło już tyle czasu, ale to nadal boli, a zwłaszcza jak sobie przypomnę ile by już miał latek, że już by chodził mówił bawił się oglądał bajki. Przepraszam.
 
Mnie pierwsze dwa poronienia nie bolały, a trzecie mnie bolało ponieważ był to 14 tydzień miał być synek. Miałam co miesiąc normalną miesiączkę w terminie nic mnie nie bolało a nagle dostałam krwotoku w pracy i okazało się że strata dziecka. Przepraszam nie chce o tym mówić. Minęło już tyle czasu, ale to nadal boli, a zwłaszcza jak sobie przypomnę ile by już miał latek, że już by chodził mówił bawił się oglądał bajki. Przepraszam.
Nie masz za co przepraszać, nie każdemu łatwo o tym mówić. Bardzo Ci współczuję.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190416_225823.jpg
    Screenshot_20190416_225823.jpg
    69,5 KB · Wyświetleń: 82
Od kilku dni bym non stop płakała. Mój mąż to widzi ale ja mówię, że wszystko jest okey. Oboje wiemy, że mi w to nie wierzy no i ma racje. Ale nie naciska na rozmowę. Ale może się zdecyduję z nim porozmawiać ponieważ męczy mnie to. Wszystko wróciło wspomnienia z dzieckiem z roku 2015. Czuję się jak by to się stało dopiero wczoraj a nie 4 lata temu.
 
reklama
Do góry