reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
U mnie dzisiaj 29dc, małpa mogłaby się wstrzymać do poniedziałkowego popołudnia, tzn może przyjść jak wrócimy z kliniki do domu. :) Nawet nie myślę o testowaniu, temperatura skacze jak chce. ;) Mój mąż już ma 'bide' bo od dzisiaj ma post do poniedziałku. :D
Od rana właśnie myślałam o Tobie. Nie mogłam sobie przypomnieć kiedy wy tam jedziecie A ze mam problemy z pamięcią to już w ogóle masakra [emoji23] teraz wiem że w poniedziałek
 
reklama
Od rana właśnie myślałam o Tobie. Nie mogłam sobie przypomnieć kiedy wy tam jedziecie A ze mam problemy z pamięcią to już w ogóle masakra [emoji23] teraz wiem że w poniedziałek
Chłopy są przewrotne. Jak tak to zmęczony, oj jutro rano, oj wieczorem. Ale tylko powiedz, że teraz nie uhuhu codziennie będzie podchody robił, i podjudzał [emoji14]
 
Chłopy są przewrotne. Jak tak to zmęczony, oj jutro rano, oj wieczorem. Ale tylko powiedz, że teraz nie uhuhu codziennie będzie podchody robił, i podjudzał [emoji14]
Żebyś wiedziała że tak jest [emoji23][emoji23][emoji23] jak zapyta czy dziś jajeczko jest i mówię że nie wiem bo nie liczę to chętny jak nigdy, A jak powiem że to chyba dziś to tak go plecy bolą ze z kanapy wstać nie może [emoji23]
 
Żebyś wiedziała że tak jest [emoji23][emoji23][emoji23] jak zapyta czy dziś jajeczko jest i mówię że nie wiem bo nie liczę to chętny jak nigdy, A jak powiem że to chyba dziś to tak go plecy bolą ze z kanapy wstać nie może [emoji23]
Chyba ich konieczność stanięcia na wysokości zadania przerasta [emoji14]
Mój się stresuje, bo też bardzo chce żeby się udało, kocha dzieci z wzajemnością i marzy o swoim :)
 
Żebyś wiedziała że tak jest [emoji23][emoji23][emoji23] jak zapyta czy dziś jajeczko jest i mówię że nie wiem bo nie liczę to chętny jak nigdy, A jak powiem że to chyba dziś to tak go plecy bolą ze z kanapy wstać nie może [emoji23]
To w dni, w które powinniście zwiększać działania mów, że to nie te dni jeszcze. Będzie jak ogier hahaha :-D
 
reklama
Do góry