reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Zdziwiłabym się jakby było widać [emoji4] Ponoć coś widać jak beta ma ponad 1000 [emoji4]
To dlaczego lekarz stwierdził że podwyższana jest ? I że nie widać nic to już coś źle ?
W marcu idę do swojego lekarza jestem pewniejsza jak ide do niej
Już się wystraszyłam że jakiegoś raka mam
 
To dlaczego lekarz stwierdził że podwyższana jest ? I że nie widać nic to już coś źle ?
W marcu idę do swojego lekarza jestem pewniejsza jak ide do niej
Już się wystraszyłam że jakiegoś raka mam
Podwyższona beta to znaczy że jesteś w ciąży [emoji4] Jest na tyle wczesna że nie widać jej na usg. Nie martw się tylko spokojnie odczekaj z 2tyg i idź na wizytę, tylkp może właśnie do innego lekarza bo ten niepotrzebnie Ciebie nastraszył. Który masz tydz dzisiaj? Ja byłam w 5+0 i też nie było widać nic a po 3 tygodniach piękny zarodek z serduszkiem. Ba w pierwszej ciąży myślałam że idę w 7tyg a tam dopiero pecherzyk (wiedziałam kiedy była owu więc naprawdę byłam wystraszona) a mam z tej ciąży córkę. Sprawdź po 48h czy beta ładnie przyrasta jeśli Ciebie to martwi albo na spokojnie czekaj.
 
Podwyższona beta to znaczy że jesteś w ciąży [emoji4] Jest na tyle wczesna że nie widać jej na usg. Nie martw się tylko spokojnie odczekaj z 2tyg i idź na wizytę, tylkp może właśnie do innego lekarza bo ten niepotrzebnie Ciebie nastraszył. Który masz tydz dzisiaj? Ja byłam w 5+0 i też nie było widać nic a po 3 tygodniach piękny zarodek z serduszkiem. Ba w pierwszej ciąży myślałam że idę w 7tyg a tam dopiero pecherzyk (wiedziałam kiedy była owu więc naprawdę byłam wystraszona) a mam z tej ciąży córkę. Sprawdź po 48h czy beta ładnie przyrasta jeśli Ciebie to martwi albo na spokojnie czekaj.
Problem w tym że ja nie wiem który tydzień. W styczniu i lutym miałam @ i nic nie wiem ..
 
Lekarz oczekiwał i nastawiał cie ze cos bedzie widać w 4tc? [emoji23][emoji23][emoji23] to chyba jakis nienormalny. U ciebie to bardzo wczesna ciąża. Mój pęcherzyk był w 5tc bardzo malutki, wiec trudno by wcześniej było cos widać! Serio, nie ma się czym martwić. Poczekaj dwa tygodnie, zbadaj bede z przyrostem po 48h i bedziesz wiedzieć czy ciąża sie rozwija. A od 6tc na usg i tyle!
 
Problem w tym że ja nie wiem który tydzień. W styczniu i lutym miałam @ i nic nie wiem ..
W lutym to pewnie zagnieżdżanie a nie okres, więc ja bym chyba brała ten ze stycznia termin [emoji4] Odczekaj 2tyg i idź do lekarza dopiero, albo zbadaj na spokojnie przyrost bety po 48h tak jak pisałam [emoji4]
 
W lutym to pewnie zagnieżdżanie a nie okres, więc ja bym chyba brała ten ze stycznia termin [emoji4] Odczekaj 2tyg i idź do lekarza dopiero, albo zbadaj na spokojnie przyrost bety po 48h tak jak pisałam [emoji4]
W lutym to nie wiem co to było..
1 lutego pierwszy dzień okresu strasznie brzuch mnie bolal.. i 5 dni miałam ten okres
 
reklama
Do góry