reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Badalas prolaktynę i TSH ? Czy mam cię kopnąć w zadek ? Ile razy powtarzałam że gdyby nie moja głupota i dwa badania warte nawet nie 50 zł może już bym rodziła ???? A tak to też czekałam na zbawienie ale jakoś do mnie nie dotarło, szczęście tylko, że jak już się udało to od razu !
Dawno nie badałam :( przydał by mi się taki kopo_O8-) bo ja chyba już straciłam motywacje :(
 
reklama
Dawno nie badałam :( przydał by mi się taki kopo_O8-) bo ja chyba już straciłam motywacje :(
Badalas prolaktynę i TSH ? Czy mam cię kopnąć w zadek ? Ile razy powtarzałam że gdyby nie moja głupota i dwa badania warte nawet nie 50 zł może już bym rodziła ???? A tak to też czekałam na zbawienie ale jakoś do mnie nie dotarło, szczęście tylko, że jak już się udało to od razu !
Jakbym jutro zbadała prolaktyne ? Będzie to 13dc czy lepiej w 21? Bo za tydzień niestety mam na rano do pracy i znowu nie pójdę :/
 
Dziewczyny doradzcie chciałam po tej wizycie oczywiście jak będzie ok powiedzieć pracodawcy i za miesiąc wziąć L4 ale normalnie boje się ich reakcji i zastanawiam się czy mówić czy miesiąc się jeszcze nie odzywać i iść na zwolnienie no kurcze bije się myślami, przypomnę że pracuje tam tylko pół roku, a jestem już w 3 msc ciąży :) ale z tego się akurat cieszę :p spełnia się moje marzenie więc pierwotnie miałam powiedzieć że planowaliśmy później bla bla bla, ale nie będę tak kłamać mój Skarbek jest wyśniony i wyczekany :p
Hm... nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie jest tak ze tłumaczyć się nikomu nie muszę- idę na L4 i już :p jedynie dla samego sumienia poinformowalabym (może) moja brygadzistke. U mnie w pracy każda kobieta idzie odrazu na L4, taka praca :/
 
Hej dziewczyny, ja po wizycie u gina. Dostałam skierowanie na betę bo musi wykluczyć ciążę na 100%. Nie wiem czy Wam tutaj pisałam że moje testy po ok 30 minutach wychodziły pozytywne i stąd ta beta, pierwsza betę miałam w 8 dniu po owulacji i wyszło 1.5 więc już wiedziałam że to będzie stracony cykl i nie wierzyłam w te testy a jak 21 przyszła @ o regularnym dniu to już całkiem, ale moja @ jest bardzo słaba ani razu nie wyrzuciłam napelnionego tamponu... O 13:30 mam mieć wynik wszystko będzie jasne
 
Uwaga nadrabiam! [emoji85]
To trzymam kciukaski [emoji110][emoji110][emoji110] żebyś w końcu wiedziała na który kolor stawiać:)
Juz wszystko wiem ! [emoji7]
Też mi trochę przykro, ale ten cykl był jakiś dziwny i w sumie się spodziewałam, że tak się skończy.
Na szczęście mam wrażenie, że teraz będę podchodzić na spokojnie i mniej sobie wkręcać bo do końca cyklu żadne objawy nie są u mnie miarodajne bo odkąd tylko pamiętam mam zawsze przed okresem objawy jak w ciąży [emoji14]
Także jak już naprawdę w niej będę to się nie zorientuje.
Chociaż szczerze przyznam, że czuję się zdemotywowana i nie chce mi się znów próbować, mimo że bardzo pragniemy dziecka
Przykro [emoji53]ale trzymam kciuki i wierze ze w koncu sie uda [emoji8][emoji110][emoji110]
Współczuję :( ja nie zapomnę na początku ciąży snów okropieństwo jakieś :/
Ja mialam caly pierwszy trymestr takie durne koszmary...[emoji53]
Hej! U mnie 7 dni do @ ale już za 4 dni idę na betę. ;)
Wiesz ze trzymam kciuki[emoji8][emoji110][emoji110]
Chyba przez ostatnie noce były pełnie księżyca..
Też mialam koszmarną noc.. i co?!..obudziłam się z wirusem! Nos zatkany. Gorączka. Ledwo mówię. :(
Współczuję [emoji53] ja dopiero co chora bylam, wczoraj juz bylo ok a dzis znow sie zaczyna, katar, ogólne oslabienie, mam nadzieje ze gorączka mnie nie zlapie [emoji849]
Cześć. Można dołączyć? :) mój 4 cykl starań. Rok temu poronienie.
Ten cykl zaczęłam z testami owu. Zobaczymy co z tego wyjdzie heheh
Witaj[emoji257]i powiedzenia [emoji106]


A ja dzis melduje ze wczoraj miałam polowkowe i jest wszystko w jak najlepszym porządku [emoji4] co dla mnie najwazniejsze pan doktor bardzo dlugo i dokladnie sprawdzal serduszko i nie znalazł żadnych nieprawidłowości i chce wierzyc ze tak wlasnie jest ! [emoji4]
Maluch wazy juz 366g (+/-30g), no i jest dziewczynka [emoji173][emoji173]

Dziewczyny nie poddawajcie sie nigdy !!! Kazda z was sie doczeka takiego cudu ! Ja tez juz nie wierzylam ze nam sie uda a teraz ten maluch kopie mnie w pępek wiec wszystko jest możliwe [emoji4]
IMG_20190123_123430.jpeg
 
reklama
Uwaga nadrabiam! [emoji85]Juz wszystko wiem ! [emoji7]Przykro [emoji53]ale trzymam kciuki i wierze ze w koncu sie uda [emoji8][emoji110][emoji110]Ja mialam caly pierwszy trymestr takie durne koszmary...[emoji53]Wiesz ze trzymam kciuki[emoji8][emoji110][emoji110]Współczuję [emoji53] ja dopiero co chora bylam, wczoraj juz bylo ok a dzis znow sie zaczyna, katar, ogólne oslabienie, mam nadzieje ze gorączka mnie nie zlapie [emoji849]Witaj[emoji257]i powiedzenia [emoji106]


A ja dzis melduje ze wczoraj miałam polowkowe i jest wszystko w jak najlepszym porządku [emoji4] co dla mnie najwazniejsze pan doktor bardzo dlugo i dokladnie sprawdzal serduszko i nie znalazł żadnych nieprawidłowości i chce wierzyc ze tak wlasnie jest ! [emoji4]
Maluch wazy juz 366g (+/-30g), no i jest dziewczynka [emoji173][emoji173]

Dziewczyny nie poddawajcie sie nigdy !!! Kazda z was sie doczeka takiego cudu ! Ja tez juz nie wierzylam ze nam sie uda a teraz ten maluch kopie mnie w pępek wiec wszystko jest możliwe [emoji4]
Zobacz załącznik 936514
Dużo zdrówka [emoji4]

Kurcze!! Miałam taki fajny tekst napisany do przekazania Wam a usunęlo mi się [emoji26][emoji26] yyy....
 
Do góry