reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Mnie kusi zrobienie testu, ale powiedzialam sobie, że nie robię testów przed terminem @ jeśli w weekend nie dostanę w pon kupię test, ale pewnie nie będę miała co kupować :/ kurcze te starania muszą być takie trudne eh...i jeszcze ci faceci gorsza strona małżeństwa :p
Oj tak
Też mnie kusi. I się poważnie zastanawiam bo nie chcę w razie czego w weekend alkoholem zalać... wiem, że dziewczynom pizytywne testy i przed dniem @ wychodziły ale nie chcę się niepotrzebnie nakręcać albo większego doła łapać. Natomiast rozważam test w sobotę tym bardziej że owulacja na pewno była w 14 dc. a wtedy będzie 25 dc. Cykle ostatnio wychodzą mi po 26-27 dni
 
reklama
Ale wam zazdroszczę, że już za parę dni możecie testować :D
Ja musze czekać do Świąt :p dzisiaj 15 dc, gdzie tam 40 :D
O ile @ nie przyjdzie a na razie niestety typowy pms u mnie więc raczej spisuję cykl na straty zwłaszcza, że po drodze byłam chora.
Za to trzymam kciuki za wszystkie które testują w grudniu ;) oby były piękne prezenty na Święta w postaci fasolek
 
A mnie dopiszcie??
nick:mad:m-s
Imię, wiek, miasto:MAGDALENA, 27 LAT, HECZNAROWICE
:UDAŁO SIĘ za 4 cyklem
Dzieci:1 aniołek 2013 r, i Córcia Lena 2014
Termin porodu:27.05.2019
 
Witajcie
Chialabym się dowiedzieć jak to jest.
Zacznę od początku. 15 listopada miałam ostatni dzień okresy i w ten dzień kochałam się z moim M później przez 3 dni od 16 także odbył sie stosunek.. ciężko mi obliczyć dni plodne ale według kalendarza 16 już były te dni.. strasznie leci ze mnie sluz nie ma nieprzyjemnego zapachu ani nic . Robiłam test po 13 dniach wiem że za szybko ale widzę tam jakoś cień a zaś na kolejnych 2 biel jak to możliwe czy coś nie tak . Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
 
Witajcie
Chialabym się dowiedzieć jak to jest.
Zacznę od początku. 15 listopada miałam ostatni dzień okresy i w ten dzień kochałam się z moim M później przez 3 dni od 16 także odbył sie stosunek.. ciężko mi obliczyć dni plodne ale według kalendarza 16 już były te dni.. strasznie leci ze mnie sluz nie ma nieprzyjemnego zapachu ani nic . Robiłam test po 13 dniach wiem że za szybko ale widzę tam jakoś cień a zaś na kolejnych 2 biel jak to możliwe czy coś nie tak . Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
Ja też nie ogarniam tych testów ja miała delikatnie jaśniejsza kreske w sumie to moja najciemniejsza w całym cyklu ból jajników niesamowity jak na okres. Więc jako objawy to sugeruje się że owulacja była a następnego dnia już bardzo jasna :) ale jeszcze przez 2 dni porobie testy i zobaczymy :)
1543501456715.jpeg
 

Załączniki

  • 1543501456715.jpeg
    1543501456715.jpeg
    85,7 KB · Wyświetleń: 329
Ja też nie ogarniam tych testów ja miała delikatnie jaśniejsza kreske w sumie to moja najciemniejsza w całym cyklu ból jajników niesamowity jak na okres. Więc jako objawy to sugeruje się że owulacja była a następnego dnia już bardzo jasna :) ale jeszcze przez 2 dni porobie testy i zobaczymy :) Zobacz załącznik 920831

Chociaż mi testy też pokazały owulacje to jej nie było. Byłam na kontroli wczoraj i na prawym jajniku jest sporo pęcherzyków więc jestem przed owulacja
 
Chociaż mi testy też pokazały owulacje to jej nie było. Byłam na kontroli wczoraj i na prawym jajniku jest sporo pęcherzyków więc jestem przed owulacja
Tylko można policzyć od pozytywnego +2 dni do owulacji a ja dzień przed można powiedzieć owulacji byłam u ginekologa i pęcherzyk był 15x12 mm :)
 
reklama
Chce uniknąć wizyty prywatnej. A przepisanie do innego gina mnie nie ratuje. Mam tak wizyty zeby pokrywaly sie ze zwolnieniem lekarskim. U nas nie praktykujr sie na nfz wizyt co 2 tyg. A moja karta ze szpitala jest jedna i widac kiedy bylam ostatnio. Chyba ze z dieta i zapsianymi pomiarami plus wynikiem krzywej pojde na ta ustalona wizyte nowa i tyle. Wytrwam ile trzeba. Pierwsze paski kupie za 100% i tyle. I w pelni przygotowana doczekam wizyty bo i tak dieta sie skonczy.

Miałam ten sam glukometr i jedyne co mogę podpowiedzieć to, żebyś sprawdziła sobie paski i igły na Internecie. W zestawie można kupic taniej niż w aptece bez recepty.

Mnie pewnie krzywa czeka jeszcze przed świętami, bo z cukrami na czczo mam problem już w pierwszych tygodniach ciąży. Nasza Pani Diabetolog jest bardzo rystrykcyjna i norma dla ciężarnych jest u nas do 90.
Trzymam kciuki ✊✊✊
 
Do góry