reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ale macie zachcianki Dziewczyny pozazdrościć :) Ja w sumie wielu nie miałam jak byłam w ciąży z córką. Pamiętam za to zgage która męczyła mnie co wieczór od połowy ciąży i przez to bałam się cokolwiek jeść popołudniu. Po cytrusach było najgorzej. Nawet po mojej ulubionej herbacie z cytrynka. Za tym akurat nie tęsknię :)
oj tak ja z corka mialam straszne zgagi. teraz narazie mamy werdykt" chlopak" i czuje sie inaczej tej w ciazy ale kazda ciaza inna niezaleznie od płci. ja tylko pragne by dziecko mialo ponizej 4kg
 
reklama
oj tak ja z corka mialam straszne zgagi. teraz narazie mamy werdykt" chlopak" i czuje sie inaczej tej w ciazy ale kazda ciaza inna niezaleznie od płci. ja tylko pragne by dziecko mialo ponizej 4kg
Ja w ciąży miałam etapy na początku był arbuz jadłam tylko to. Później lody ciągle chciałam lody waniliowe. Na samym końcu były placki ziemniaczane na śniadanie obiad kolację... Teściowa się śmiała że jak się do mnie wchodziło to tylko placki było czuć ...nie tknelam mięsa a po kielubasie z grilla bolał mnie żołądek.
 
Tez mi tęskno do tego stanu :) zaczęły mi się dni płodne a chęci jakoś nie mam może dlatego ze ostatnio mam jakieś problemu z brzuchem i coś nastrój kiepski
 
Slyszalyscie że 12 listopada będzie wolny od pracy? Tylko niestety nie każdy będzie go miał... Trochę smutne że dziela na lepszych i gorszych co do wolnego .
no dokladnie. rozumiem ze szpital, apteka jakas musi pelnic dyzur czy sluzby mundurowe. ale powinien byc to dzien calkowicie bez handlu. ja pracowalam w fimie produkcyjnej i mialabym wolne zeby nie l4 a ten co w sklepie to co? gorszy jakis? swieto narodowe jakby nie patrzec...
 
Mi dzisiaj mąż o tym powiedział, ja prowadzę firmę więc dla mnie to i tak nie ma znaczenia :p
Ale przyznam że zdziwiłam się tym wolnym. To i tak jak mówicie jednych nie dotyczy niestety :/
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny:)
Bardzo milo tutaj macie i postanowilam dolaczyc o ile mnie przyjmiecie :)
Podczytuje Was od pewnego czasu.
Napisze kilka slow o sobie.
Staram sie od 3 cykli - a w sumie 3 cykl bede testowala za 4 dni. Ale niestety juz czuje ze idzie miesiaczka. Bol krzyza i podbrzusza:(
Poerwszy cykl byl udany ale nie na dlugo. Po pozytywny tescie nastapilo samoistne poronienie.
W drugim cyklu zupelnie nic.
U ginekologa bylam przed staraniami. Poeobione wszelkie badania hormonow, krwi, usg dopochwowe i wszystko wzorcowo jak to powiedziala Pani doktor.
Zawsze wszystko chcialam miec zaplanowane wiec i teraz postanowilismy zaplanowac dziecko. Nie wiedzialam ze to az tak ciezkie jest. Ze to nie jest tak od razu. Znam swoje cykle doskonale od 3 lat prowadze systematycznie kalendarzyk. Cykle mam co 26-27 dni.
Wczesniej czytalam u was ze duzo zalezy od glowy, sposobu myslenia. Czy te z Was ktore tutaj sa od poczatku i zaciazyly to w tym cyklu po prostu nie myslaly o ciazy? Czy po porstu sie tym nie stresowaly?
 
Do góry