reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Może nie na @ [emoji57] mnie też cały czas boli i piersi okresowo, ale z dziwnych symptomów to kłuje mnie momentami lewy jajnik i to dość mocno. A z niego miałam owu. Miałam się nie nakręcać i masz babo placek [emoji3]
Kiedy testujesz? Brzmi obiecująco [emoji4]
U mnie dziś cały dzień kłucie jajników. Takie na zmianę czasem. Choć od rana po prawej dość był odczuwalny. Trochę mnie żołądek bolał rano. Teraz boli mnie głowa i wydaje mi się że mam takie ciężkie piersi.


A do tego głupie przeczucie o ciąży. Że udało się zajść, ale niestety nie z dziewczynką tylko chłopcem.
Martoosia04 nawet jeśli chłopiec to przecież i tak pokochasz miłością bezgraniczna. Wiem k czujesz też mam dużo podobnych myśli, ale czasami tak jest, nie każdemu się udaje. Nie martw się na zapas, myśl o zdrowym bobasku.

Za to ja już bym chciała pryzstawic bobasa do piersi, haha, jak N. odstawialam od piersi to miałam dosyć, a tu tak szybko się zmieniło [emoji173]
 
reklama
Kiedy testujesz? Brzmi obiecująco [emoji4]Martoosia04 nawet jeśli chłopiec to przecież i tak pokochasz miłością bezgraniczna. Wiem k czujesz też mam dużo podobnych myśli, ale czasami tak jest, nie każdemu się udaje. Nie martw się na zapas, myśl o zdrowym bobasku.

Za to ja już bym chciała pryzstawic bobasa do piersi, haha, jak N. odstawialam od piersi to miałam dosyć, a tu tak szybko się zmieniło [emoji173]

Tak bardzo chcę córeczki, że strach przed kolejną ciążą z kolejnym chłopcem jest o wiele większy. Niektórym może to być ciężko pojąć, ale ja mam dość chłopców. A ostatnio to przez ich codzienne wojny w domu jeszcze bardziej chcę by już poszli do szkoły i przedszkola i dali mi spokój na jakiś czas bo tylko się denerwuję ostatnio.
 
Tak bardzo chcę córeczki, że strach przed kolejną ciążą z kolejnym chłopcem jest o wiele większy. Niektórym może to być ciężko pojąć, ale ja mam dość chłopców. A ostatnio to przez ich codzienne wojny w domu jeszcze bardziej chcę by już poszli do szkoły i przedszkola i dali mi spokój na jakiś czas bo tylko się denerwuję ostatnio.

Jak ja Cię rozumiem ☹️
 
Tak bardzo chcę córeczki, że strach przed kolejną ciążą z kolejnym chłopcem jest o wiele większy. Niektórym może to być ciężko pojąć, ale ja mam dość chłopców. A ostatnio to przez ich codzienne wojny w domu jeszcze bardziej chcę by już poszli do szkoły i przedszkola i dali mi spokój na jakiś czas bo tylko się denerwuję ostatnio.
Ojej, a w jakim wieku masz chłopaków? Mój brat ma tak z dwiema córkami [emoji4]
 
Jak ja Cię rozumiem [emoji852]️
Wiem, że obie czujemy to samo i marzymy o tym samym [emoji173]️
Dziewczyny orzeciez ja tez mam takie samo marzenie jak wy. Nie chce dać się zwariować. Pokocham całym sercem i będę za niego wdzięczna zawsze nawet jeśli będzie 3 chłopiec u nas..
Oczywiście każdy może mieć inne uczucia.
I oby u każdej z nas była panienka [emoji7]
 
A u nas przygnębiający wieczór, właśnie wróciliśmy z cmentarza. Narzeczony miał potrzebę zobaczyć, czy zapalony już znicz dalej się świeci. Przeżywa śmierć kolegi. Niby normalnie rozmawiamy, coś tam się śmiejemy ale tak trochę na wymus. Chłopak kilka lat ode mnie tylko starszy. :( Miałam nadzieję, że wyjdzie z tego i pobawimy się na naszym weselu...
 
reklama
Do góry