reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
O, o witaminy też miałam pytać... jejku, czuję się jak Zielona jakaś w tym temacie, bo tyle czasu minęło od ostatniej ciąży, że już wiele zapomniałam [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Hej dziewczyny, mi lekarz zalecił pic Omegamed Optima Forte, jestem w 9 tygodniu, piję od 5 tygodnia. Któraś z Was to piła? Drogo wychodzi, ale ma chyba opatentowany sklad :)
A to nie są do łykania tabletki ? [emoji848] Z tego co spojrzałam w necie to tab chyba, że masz coś innego jeszcze ;) wstawisz zdjęcie opakowania ?
 
A to nie są do łykania tabletki ? [emoji848] Z tego co spojrzałam w necie to tab chyba, że masz coś innego jeszcze ;) wstawisz zdjęcie opakowania ?
Tak, to tabletki właśnie, ale drogo wychodzą, bo na miesiąc to wydatek ok. 70-80 zl. W aptece twierdzą, że nie ma do tego zamiennika ze względu na skład Dlatego wlqsnie chcialal spytać, czy któraś z Was to łyka, bo trochę spory wydatek, a mój lekarz z kliniki leczenia nieplodnosci jak zauwazylam wypisuje mi wszystko co najdroższe :D
 

Załączniki

  • p-omegamed-optima-forte-90-kaps.jpg
    p-omegamed-optima-forte-90-kaps.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Patrzac na wykres powiem ci tak [emoji14] szukaj juz testu i sikaj choc raczej oczywiste ze wysikasz || [emoji14] na pewno przy takiej temperaturze dzis @ nie przyjdzie [emoji14] i oby nie przyszła przez najbliższe miesiace [emoji110][emoji110][emoji847]

Polecę na spokojnie po test jak mój M. pójdzie do pracy. Wolę takie rzeczy sama robić by mi nad głowa nie siedział chłop.
 
Do góry