reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Wiem że są tu dziewczyny po poronieniach :) a moja wypowiedź 'jak będziesz miała dzieci' była niewatpiącą wypowiedzią że w końcu każda z Was matka zostanie :) sama znam dziewczyny po kilku poronieniach ktore swojego cudu się doczekały :)
Powiem szczerze że kiedyś tu atmosfera na tym forum była zupełnie inna [emoji23] teraz to tu nic napisać nie można [emoji23] i wiecznie tylko jedna, drugiej doszukuje się drugiego dna w wypowiedziach [emoji23]
Co do tej atmosfery to się zgadzam:hmm: jakoś dziwnie tu chwilami i nawet ostatnio nie mam już chęci się udzielać tak czesto... Cieszę się, że dużo dziewczyn już zaciążyło:) ale za wieloma mi tęskno.... Ehmmm...


Czy są tu jakieś przyszłe mamy po 30-ce??
Ja jestem;) ale się nie liczy, bo czuję się na 20:p:p
 
reklama
Dziewczyny, a propos atmosfery. Tak czytam od kilku dni i też się zastanawiam po co takie dyskusje. Niech każdy uważa co chce na jaki temat chce, mamy do tego prawo. A takie przekomarzanie sprawia, że jest gęsta atmosfera.
 
Hej hej. Ja się ostatnio nie najlepiej czuję... 3 dzien na wieczór boli mnie głowa.. niby bol do zniesienia nawet tabletki nie musze brać ale ćmi i ciężka głowa się robi.. może cisnienie? ale nie mam cisnieniomierza by to sprawdzic..
do tego moje sciegna wciaz bola nie ma zadnej poprawy... bylam dzis u lekarza zapisal mi fizjoterapie... poszlam się zarejestrować i mam termin na 19 wrzesnia... nie mam sił wsciekac sie juz nawet bo co ja do tej pory mam robic? 2miesiace zwolnienia? juz dzis dzwonili z pracy ze ukladaja grafik na przyszly tydz i czy bede w pracy w przyszlym tyg.. niesmialo powiedzialam ze w poniedzialek mam wizyte u lekarza to dam znac... uslyszalam tylko takim pretensjonalnym tonem "dobra dzieki pa". Mam wrazenie ze oni mysla ze ja na Hawajach lezę i się dobrze bawię.
dzis doszedł mi nowy lek... Skudexa - połączenie tramadolu i deksketoprofenu podczas jego stosowania nie mozna prowadzic samochodu i obslugiwac maszyn. Nie wiem co juz mam robic :(
Boże współczuję :( ja po skudexie wymiotowalam jak kot. :(
 
Fajnie ze są po 30 i przed 40 :) szukałam wątków w necie ale same starocie.. pytam dlatego ze wiadomo procentowo spadamy z możliwością zajścia i inaczej organizm może reagować na ciąże. Z ostatnia córka przy implantacji miałam tak mocny skorcz ze nie mogłam się wyprostować i wyjść z wanny (jeszcze wtedy nie wiedziałam ze to jest to) a po tygodniu test i ciąża :)
Ciekawa jestem jak to będzie teraz? 10 lat później... no i boje się cholernie.. 2 porody siłami natury a dziewczyny 4020kg i 3970kg :)
Ja tez grubo po 30.w sierpniu skoncze 38 lat a termin porodu mam na 1 grudnia.tez mam 2 dzieci corka rocznikowo 2005 a syn 2008.teraz bedzie corcia.jezeli chodzi o dlugosc staran a wiek.wtedy zaszlam w 2cs i 3cs a teraz tez w 3 cyklu.nastawialam sie na dlugie staranka ze wzgledu na wiek ale na szczescie sxybko sie udalo .jestem juz po usg prenatalnym i polowkowym Marika Gaja zdrowiutka a ciaza przebiega wzorowo oby tak dalej.trzymam kciuki za was.
 
Fajnie ze są po 30 i przed 40 :) szukałam wątków w necie ale same starocie.. pytam dlatego ze wiadomo procentowo spadamy z możliwością zajścia i inaczej organizm może reagować na ciąże. Z ostatnia córka przy implantacji miałam tak mocny skorcz ze nie mogłam się wyprostować i wyjść z wanny (jeszcze wtedy nie wiedziałam ze to jest to) a po tygodniu test i ciąża :)
Ciekawa jestem jak to będzie teraz? 10 lat później... no i boje się cholernie.. 2 porody siłami natury a dziewczyny 4020kg i 3970kg :)
To ja napiszę ze swoich doświadczeń, że akurat długość starań nie zmieniła się wraz z wiekiem za bardzo. Zdecydowaliśmy się, że rozpoczynamy starania w grudniu 2017 i w tym samym miesiącu zaszłam w ciążę, w 1 cyklu! O córcię 7 lat temu starałam się ponad pół roku. Tak więc nic na tym polu się chyba nie zepsuło. Niestety straciłam tą ciążę. Gdzieś podświadomie zwalam to na swój wiek jednak... Chociaż niby to się może zdarzyć zawsze, to nie ma co się oszukiwać, prawdopodobieństwo tego, że coś pójdzie nie tak wzrasta.
Nie tracę jednak wiary w to, że będzie mi dane być szczęśliwą mamą po raz trzeci :).
Hej ja już niestety nie muszę testować samo się rano wyjaśniło:frown:
Przykro mi :(...Ale! Pamiętaj, dzisiaj 1 dzień ciąży!!!

Co do atmosfery, to nie zauważyłam jakiejś dużej zmiany jakościowej od grudnia ;). Nie no serio. Zmieniają się staraczki, to oczywiste (i bardzo optymistyczne) ale nic się nie knoci ani nie zagęszcza ;). Dyskusje są czymś normalnym i naturalnym. Wszyscy pięknie się różnimy. Gorzej by było, gdyby ich nie było i byśmy tutaj tylko sobie słodziły, a tak mamy szansę się trochę poznać ;).

U mnie dzisiaj 11dc. Nadciąga godzina 0 :).
 
Dzień dobry! :) Witam się w 46 dniu cyklu! :D Ciekawe kiedy przyjdzie @. A tym czasem czekam sobie na śniadanie. Jeszcze jak na złość kawa się moja skończyła a uwielbiam moje poranki z kawusia.
Wstępna kolejna data ślubu to prawdopodobnie 9 listopada.
 
reklama
Ja tez grubo po 30.w sierpniu skoncze 38 lat a termin porodu mam na 1 grudnia.tez mam 2 dzieci corka rocznikowo 2005 a syn 2008.teraz bedzie corcia.jezeli chodzi o dlugosc staran a wiek.wtedy zaszlam w 2cs i 3cs a teraz tez w 3 cyklu.nastawialam sie na dlugie staranka ze wzgledu na wiek ale na szczescie sxybko sie udalo .jestem juz po usg prenatalnym i polowkowym Marika Gaja zdrowiutka a ciaza przebiega wzorowo oby tak dalej.trzymam kciuki za was.

Gratulacje! Jak i mi się uda to będę pisać odnośnie dodatkowych badań czy dzidziuś jest zdrowy, bo powiem szczerze ze nie mam o tym pojęcia!!
 
Do góry