reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Tak nasz pierwszy cykl bez zabezpieczenia i chyba się udało ( na razie nie mogę w to uwierzyć z dwóch testów i spóźnionej miesiączki), jak lekarz stwierdzi to dopiero uwierzę ☺️

Tak używam aplikacji „ P.C „ już od dłuższego czasu, ale kiedyś w celu zapisywania terminów miesiączek, bo zawsze miałam problem z zapamiętywaniem. Według danych z przeszłości wylicza on dni płodne i dzień owulacji ( wiadomo jeżeli ma się w miarę dokładne cykle ). Już od jakiegoś czasu wyczułam u siebie większa ochotę na seks w czasie dni płodnych i wiedziałam po prosu kiedy one są i sprawdzało się to z aplikacja. W czerwcu kochaliśmy się bez zabezpieczenia i na razie miesiączki nie ma☺️

Każda z nas tu jakiejś apki używa, ale żadnej z nas sama apka nie pomogła. Gratuluję więc, że się udało od razu i nie musisz wnikać w analizy śluzu, temperatury, testów owulacyjnych, itp. :) Normalny człowiek z zewnątrz za głowę by się złapał czytając nas, a to nasza codzienność...
 
reklama
On powinien zrozumieć Ciebie ale Ty też zrozum jego. Może czuje, że teraz kochasz się z nim tylko dla dziecka a nie z namiętności. Dla facetów seks z pożądania to często wyznacznik męskości. Jeżeli kobieta robi to tylko dla dziecka, to ich to zaczyna męczyć. I dobrze pamiętam, że to Wasz drugi cykl starań? Jak tak, to wyluzuj, nie kłóćcie się o seks już na tym etapie.
nie sądze bym dała mu odczuc seks tylko dla dziecka. ja pożadam go tak jak zawsze i nie jest to dla mnie na zasadzie odbebnic i tyle. fakt ze do tej pory nie zdarzalo nam sie dzien po dniu... zawsze ten 1 dzien lub dwa przerwy ale nie trwa to cały cykl tylko te 3 szczegolne dni. to tak wiele dla ludzi ktorzy sie staraja? przez cały cykl nie było nacisku na przytulaski.. widzial testy wie ze jezeli w koncu ma sie spelnic nasze pragnienie to kazde z nas musi dac cos od siebie.
ehhh sama nie wiem juz nic :(
 
Hej dziewczyny jestem od 7 w szpitalu badania porobione o 9 zalozyli mi 4 tabletki zaczelam lekko plamic czyli sie zaczyna brzuch prawie nie boli lekkie skurcze ale tak jak przy okresie bardziej wrazie czego mam zalecona kroplowke przeciwbolowa ale moze niebedzie potrzebna zdecydowalam sie pobrac kosmowke do badan genetycznych na ustalenie plci i pozostawic plod do pochowku. Trzymajcie kciuki zeby poszlo szypko
 
Każda z nas tu jakiejś apki używa, ale żadnej z nas sama apka nie pomogła. Gratuluję więc, że się udało od razu i nie musisz wnikać w analizy śluzu, temperatury, testów owulacyjnych, itp. :) Normalny człowiek z zewnątrz za głowę by się złapał czytając nas, a to nasza codzienność...

To mam nadzieje, ze może aplikacja, która ja używałam pomoże Wam ☺️ Od długiego czasu się staracie ??
Lekarz powiedział mi kiedyś, ze to musi być spontaniczne , ale wiadomo jak się bardzo czegoś chce to ciężko tak ☹️
 
Hej dziewczyny jestem od 7 w szpitalu badania porobione o 9 zalozyli mi 4 tabletki zaczelam lekko plamic czyli sie zaczyna brzuch prawie nie boli lekkie skurcze ale tak jak przy okresie bardziej wrazie czego mam zalecona kroplowke przeciwbolowa ale moze niebedzie potrzebna zdecydowalam sie pobrac kosmowke do badan genetycznych na ustalenie plci i pozostawic plod do pochowku. Trzymajcie kciuki zeby poszlo szypko
Baffi kochana trzymaj sie! Mam nadzieje ze uporasz sie z tym szybko i w miare bezbolesnie. Sciskam cie mocno!
 
@aMarta12345 gratulacje! Ja też jestem Marta więc fajnie byłoby pociągnąć za Tobą dobrą passę!
Chociaż dziś obudziłam się z takim bólem głowy, że odjęło mi cały optymizm i entuzjazm. Ból głowy minął po tabletce a zły nastrój pozostał. Dziś 21dc, 9dpo ale mam silne wrażenie, że nic z tego w tym cyklu.
Kochana daje Ci kopa na spamietanie:p Ty wlasnie pociagniesz dobra passe...kiedy testujesz? Bo juz nie umiem sie doczekac:D
 
reklama
U mnie dzis 17dc i 3dp. Myslalam ze bedac na urlopie odpuszcze i wyluzuje ale caly czas mysle. Do tego od dzis brzuch zaczol bolec jak na @ i to przecie duzo za wczesnie...

@Baffi26 sciskam mocno i zycze bys szybko 'uporala' sie ze wszystkim i wrocila do nas:*
 
Do góry