reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja dzis temperature mam 36.32 ale do samego wieczora mialam stan podgoraczkowy. Buu
Za to dzis mam brazowe plamienie tzn widzialam je na termometrze ale myslalam ze sie przewidzialam ale na papierze tez jest. Jest tego naprawdę niewiele i takie brązowe.. Od 3 dni brzuch mnie boli, owu testy nie wykryły, dzis 15 dc a serduszkowanie bylo w 12dc. Cos mi tu nie gra.
Moze to plamienie owulacyjne...?[emoji848]
Wiesz co, co do testow - sama nie robiłam ale kojarzę ze u niektórych dziewczyn w ogóle nie wychodzily a owu była.
Temperaturę masz normalna dzisiaj..
 
reklama
Moze to plamienie owulacyjne...?[emoji848]
Wiesz co, co do testow - sama nie robiłam ale kojarzę ze u niektórych dziewczyn w ogóle nie wychodzily a owu była.
Temperaturę masz normalna dzisiaj..
Możliwe dlatego właśnie wyskoczylam z prysznica i ide zaskoczyć śpiącego męża:p
Ale te brazowe zabarwienie w wydzielinie obserwuje poraz pierwszy.
 
Dziewczyny, a mam jeszcze pytanie o termometr owu. On musi się nazywać "owulacyjny" czy po prostu ma mieć 2 miejsca po przecinku i kupię normalnie w aptece? [emoji6]
 
Dziewczyny, a mam jeszcze pytanie o termometr owu. On musi się nazywać "owulacyjny" czy po prostu ma mieć 2 miejsca po przecinku i kupię normalnie w aptece? [emoji6]
Chyba większość poleca te termometry Microlife [emoji6]
Sama mam taki :

Link do: Termometr elektroniczny Microlife, MT 16C2, owulacyjny, 1 sztuka - Sprzęt medyczny

W aptece hmm zalezy czy akurat trafisz że będą mieli, u mnie w aptece jak pytałam o termometr owulacyjny to babka patrzyla na mnie jakbym z innej planety była [emoji23]
Wiem że w Rossmann też można dostać [emoji6]
Ja nie mam plamien tylko taki śluz jak białko jajka bywa ze jest żółty.. Może to masz po ostatnim stosunku?
Możliwe dlatego właśnie wyskoczylam z prysznica i ide zaskoczyć śpiącego męża:p
Ale te brazowe zabarwienie w wydzielinie obserwuje poraz pierwszy.
Bo Plamienie owulacyjne czesto jest po prostu niezauważalne albo wcale go nie ma [emoji6]
 
Hej dziewczyny:* Dzis mam 8dc a od wtorku zaczynam testu owu robic. Licze ze owu bedzie tak jak ostatnio w 14dc bo potem wyjezdzam z synem bez meza i bedzie dupa ze staran. Ujrzala ktoras 2 kreseczki?
 
Ja nie mam plamien tylko taki śluz jak białko jajka bywa ze jest żółty.. Może to masz po ostatnim stosunku?
Nie wiem co to jest naprawdę. wydzielina w tej chwili u mnie jest przejrzysta i jest jej sporo i jest na etapie ze jest rozciagliwa ale ze termometr mam bialy łatwo moglam zauwazyc te brazowe zabarwienie. Mam tylko nadzieje ze to nic zlego.

@Kaamilaaa Mam nadzieje ze to owulacyjne.

Ja mam taki termometr Link do: Na Sprzedaż Cyfrowy LED Wodoszczelność Celsjusza Basal Termometr Owulacyjny w Na Sprzedaż Cyfrowy LED Wodoszczelność Celsjusza Basal Termometr Owulacyjny od Thermometers na Aliexpress.com | Grupa Alibaba

ale przycisk mi sie juz zapadl ciezko wlaczyc no i strasznie dlugo mierzy temp.
 
Ostatnia edycja:
Będzie dobrze teraz tylko do lekarza :)i jak najdalej od wysiłku i stresu :):)
Od wysiłku będzie chyba ciężko. Pracuje w handlu na nogach jestem 8 godzin. Obawiam się ze gin będzie chciała od razu l4 ze względu na wiek i poprzednie poronienie. A w pracy jest teraz sajgon. Jedna dziewczyna jest na l4 i raczej nie wróci we wakacje i jakbym jeszcze ja dała to szefowa się wscieknie. Ale jest oczywiste że zdrowie moje i dziecka jest najważniejsze i nie będę ponad to przekładala prace. Tylko to niestety generuje stres....
 
reklama
Nie wiem co to jest naprawdę. wydzielina w tej chwili u mnie jest przejrzysta i jest jej sporo i jest na etapie ze jest rozciagliwa ale ze termometr mam bialy łatwo moglam zauwazyc te brazowe zabarwienie. Mam tylko nadzieje ze to nic zlego.

@Kaamilaaa Mam nadzieje ze to owulacyjne.

Ja mam taki termometr Link do: Na Sprzedaż Cyfrowy LED Wodoszczelność Celsjusza Basal Termometr Owulacyjny w Na Sprzedaż Cyfrowy LED Wodoszczelność Celsjusza Basal Termometr Owulacyjny od Thermometers na Aliexpress.com | Grupa Alibaba

ale przycisk mi sie juz zapadl ciezko wlaczyc no i strasznie dlugo mierzy temp.
Też myślę że to nic złego a do ginekologa kiedy idziesz?odnośnie pracy to nie patrz na pracodawcy humor bądź jego oczekiwania większość z nas pracuje ale będąc z ciąży nie stety trzeba patrzeć tylko na zdrowie tym bardziej jeśli praca jest ciężka...:)spokojnie wszystko się poukłada, teraz tylko wizyta potwierdzenie i dużo odpoczywać:)
 
Do góry