reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja muszę wytrzymać do 8tc [emoji17] nie ma tutaj prywatnych gabinetów a na dodatek pierwsze spotkanie będzie z położną a dopiero później skieruje mnie do lekarza za względu na moją historie.. mam nadzieje ze tym razem się wszystko uda
Wszystkie trzymamy kciuki więc się uda :) odpoczywaj kochana a będzie dobrze :*
 
reklama
Hej dziewczyny:) Moja beta z dzisiaj 2739❤️ 8.06 byla 603 a dzisiaj taka. Przyrost 112% ! Kazdemu zycze takiego szczescia i trzymam kciuki za wszystkie staraczki!!!
 

Załączniki

  • 8E2EE9CD-7BD7-4052-BCCA-B7800CCEB4B3.png
    8E2EE9CD-7BD7-4052-BCCA-B7800CCEB4B3.png
    17,9 KB · Wyświetleń: 83
Moja Pani ginekolog na urlopie :sad:umowilam się do niej dopiero 5 lipca. Ale w życiu do tego czasu bym nie wytrzymała i umowilam się już na czwartek do innej, tak tylko żeby mnie obejrzała itp. Wiem,ze to zdecydowanie za wcześnie żeby coś konkretnego stwierdzić bo to będzie 34dc ale dla swojego spokoju psychicznego pójdę ;)
Ja bym chciała to samo zrobic tylko chyba jeszcze z tydzien trzeba bd się wstrzymać... Eeh trochę długo, oby tylko wszystko ładnie przerastało. W poniedziałek pójdę na betę, bo w tum tygodniu nie mam jak :hmm:
 
Jejku dziewczyny :) jaki wysyp kreseczek :) gratuluję wszystkim
A ja właśnie wróciłam od lekarza i w sumie nie wiem czy jest ok. Jest pęcherzyk ciążowy, prawidłowo zaimplementowany a w nim ciałko żółte ( w opisie usg woreczek żółtkowy: uwidoczniony) , zarodek natomiast nie i z obrazu usg ciąża o tydzień młodsza. Dostałam dodatkowo kwas foliowy 5mg, Luteinę 100 dopochwowo 2 razy dziennie i Duphaston 3 razy dziennie. Kolejna wizyta za 2 tyg. 26.06. Mam nadzieję, że będę miała z czym iść.
On twierdzi, że wszystko jest i będzie ok, natomiast ja mam wątpliwości i nie wiem jak przeżyje te 2 tygodnie.
Miała, któraś z Was podobne doświadczenia i wszystko było ok?
Nie dziwi mnie Twój lęk, ale zaufaj lekarzowi. Ja wierzę, że będzie dobrze i trzymam za to mocno kciuki✊✊✊ ściskam cię mocno :) myślałam o Tobie kilka razy dzisiaj, fajne to bo niby się nie znamy, a czuje jakby tak było ;):)
a czemu dał ci duphaston i luteinę? Przecież progesteron masz ładny...
 
reklama
Do góry