reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny. Od wczoraj mam coś takiego. Coś nie bardzo ciemnieje ta kreska...
 

Załączniki

  • received_1633518816766746.jpeg
    received_1633518816766746.jpeg
    48,2 KB · Wyświetleń: 154
reklama
Ach, zwyłam się jak głupia na Foreście, jak Jenny umierała. Jakaś miękka się zrobiłam i nerwowa, bo jak mnie coś w pracy wkurzy to mnie na drugiej stronie hali słychać. A tak w ogóle to już niedziela, 13dc i w poniedziałek jadę podejrzeć co tam się dzieje. Po clo kłują mnie na zmianę oba jajniki, a podczas dzisiejszego szaleństwa nawet mnie bolały, więc trzeba było to delikatnie załatwić.

@Kasieńka3b podczas brania Ovarin miałam natłok śluzu, bo mnie zalewalo jednego miesiąca, ale podczas zbliżeń nie było go więcej, a jak go nie biorę, to kiedy nie trzeba jest go umiarkowanie (mało wycieka na bieliznę), a podczas zbliżeń mnie zalewa. Chyba tak powinno być. Czyli ovarin nie dla nas.
No oby te jajniki wrozyly same 'dobroci' i zeby ten cykl byl dla Ciebie owocny:)
 
Na tydzień od 5 do 12 września, ale taj sobie myśle, ze pierwszy raz od 4 lat wezmę dobie 2 tygodnie urlopu i po prostu odpocznę w domu. Będę miła może czas zając się mieszkaniem [emoji846].

@Velvetka, js w tym tygodniu tez wkurzona w pracy szczególnie chodziłam, a w środę i piątek to tak mi podnieśli ciśnienie, ze miałam ochotę wyjść i nie wracać. [emoji36] biorąc pod uwagę hormony, nie jest lekko [emoji3]
Jasne ze tak:) Nalezy sie odpoczynek. Ja jade na wczasy od 14 do 29. Synek najbardziej zadowolony i nie umi sie doczekac:)
 
Hmmmm.... dziwne. A nie masz drugiego testu?? [emoji846] oby to było to [emoji846]

A ja kiedyś gdzieś słyszałam, ze testy owu w ciąży wychodzą pozytywne. Chciałam to przetestować i serio wyszła taka krecha, ze nawet przed owu nie miałam nigdy takiej i w 9dpo tez mi wyszła lekka kreska na owulacyjnym, także może coś w tum jest... poniżej fotk. Ten na dole to owulacyjny
Zobacz załącznik 865452
Tez to słyszałam
 
reklama
Do góry