reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny ja mam pytanie. Czy wasi partnerzy zazywaja jakies witaminy bez konsultacji z lekarzem? Rozmawialismy z mezem ze oprocz mojego kwasu foliowego on tez moglby sie wspomoc tak dla pewnosci tego drugiego cyklu. Jeśli nie wyjdzie nam do 4 cykli pomyślimy o wizycie u specjalisty.
 
reklama
Dziewczyny ja mam pytanie. Czy wasi partnerzy zazywaja jakies witaminy bez konsultacji z lekarzem? Rozmawialismy z mezem ze oprocz mojego kwasu foliowego on tez moglby sie wspomoc tak dla pewnosci tego drugiego cyklu. Jeśli nie wyjdzie nam do 4 cykli pomyślimy o wizycie u specjalisty.
Z tego co widzialam duzo dziewczyn poleca ten fertilman tylko on jest troche drogi z tego co kojarzę [emoji848] ja mojemu daje kompleks witamin z cynkiem
 
Dziewczyny ja mam pytanie. Czy wasi partnerzy zazywaja jakies witaminy bez konsultacji z lekarzem? Rozmawialismy z mezem ze oprocz mojego kwasu foliowego on tez moglby sie wspomoc tak dla pewnosci tego drugiego cyklu. Jeśli nie wyjdzie nam do 4 cykli pomyślimy o wizycie u specjalisty.
Mój lekarz powiedział, że nie ma sensu żeby partner przyjmował kwas foliowy w formie tabletek bo on się nie przyswaja dobrze, lepiej jeść produkty bogate w kwas foliowy. Witaminy to w większość placebo, chyba, że są jako 'lek' czy jakoś tak a nie suplement diety.
 
@Fanka Kadry to trzymam kciuki za pozytyw! Masz rację lepiej wiedzieć niż żyć niepewnością. [emoji110][emoji110][emoji110]
@Kaamilaaa no to już masz pojęcie :( oby jednak tym razem było inaczej! Jak dziewczyny zawsze tu piszą, dopóki nie ma @ jest nadzieja!
@ForgetMeeNot dzięki Kochana[emoji173]️ aczkolwiek badania i tak zrobimy, ale fakt, fajnie byłoby gdyby się w ogóle nie przydaly;) powiem szczerze, że ciekawa ta owulacja. Jakaś taka inna... rano obudził mnie ból lewego jajnika i to taki porządny. Nawet w poprzednim cyklu z Letrozolem tak nie miałam?? Ale zdaje sobie sprawę, że są dwie opcje, albo pękł pęcherzyk, albo rośnie do jakiś niebotycznych rozmiarów. ..
@IrenaX oby nie przyszedł... [emoji110][emoji110][emoji110]
No juz jakies pojecie mam, dziekuje za kciuki ale jednak wątpię zeby pomogły, jestem pewna ze @ przyjdzie tylko oby sie nie spozniala bo chce jak najszybciej zaczac nowy cykl..
 
Dziewczyny ja mam pytanie. Czy wasi partnerzy zazywaja jakies witaminy bez konsultacji z lekarzem? Rozmawialismy z mezem ze oprocz mojego kwasu foliowego on tez moglby sie wspomoc tak dla pewnosci tego drugiego cyklu. Jeśli nie wyjdzie nam do 4 cykli pomyślimy o wizycie u specjalisty.
Kwas foliowy raczej nie wspomoże zajscia w ciążę ale tak czy tak jest wazny zeby i mezczyzna go przyjmował lub spozywal duzo produktów ktore go zawieraja aby zapobiec wadom płodu.
 
@Fanka Kadry to trzymam kciuki za pozytyw! Masz rację lepiej wiedzieć niż żyć niepewnością. ✊✊✊
@Kaamilaaa no to już masz pojęcie :( oby jednak tym razem było inaczej! Jak dziewczyny zawsze tu piszą, dopóki nie ma @ jest nadzieja!
@ForgetMeeNot dzięki Kochana❤️ aczkolwiek badania i tak zrobimy, ale fakt, fajnie byłoby gdyby się w ogóle nie przydaly;) powiem szczerze, że ciekawa ta owulacja. Jakaś taka inna... rano obudził mnie ból lewego jajnika i to taki porządny. Nawet w poprzednim cyklu z Letrozolem tak nie miałam?? Ale zdaje sobie sprawę, że są dwie opcje, albo pękł pęcherzyk, albo rośnie do jakiś niebotycznych rozmiarów. ..
@IrenaX oby nie przyszedł... ✊✊✊
Dzięki Kochana :*dziś polecę ok 16 na badania a wyniki pewnie jutro więc dam znać co i jak jutro ;)
 
Kwas foliowy dla mnie i myslalam czy moze mężczyźni tez sie wspomagają witaminowo
Kwas foliowy dla ciebie jak najbardziej, ja zaczelam lykac jakies 3msc przed rozpoczęciem starań (a gdzies wyczytalam ze najlepiej to brac caly czas bo przeciez zdarzaja sie wpadki [emoji6])
Dla facetow to tak jak pisalam np fertilman lub kompleks witamin z cynkiem(zazwyczaj jest tam tez kwas foliowy)
 
reklama
Kwas foliowy dla mnie i myslalam czy moze mężczyźni tez sie wspomagają witaminowo
Mój mąż brał od 3 miesięscy FertilMan plus i się udało. Nie wiem czy to miało jakiś wpływ. Ja biore Inofolic
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 77
  • image.jpg
    image.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 74
Do góry