reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Miałam w tym cyklu bolesną owulacje pierwszy raz w życiu. I od owu utrzymują się takie objawy jak bóle jajników naprzemiennie, najbardziej ten z którego była owulacja, najsilniejsze bóle były w 6dpo i 7dpo i od tamtej pory mam też strasznie spuchnięte piersi i utrzymuje się to wszystko, dziś już 10dpo nie wiem czy to objawy brania metforminy tak teraz o tym myślę czy to może być przez lek, czy może udało się zajść w ciążę [emoji21] Na początku brania leku źle się tylko czułam przez jakis tydzień ale już potem było w porządku.
Ja tez od jakiegoś czasu mam tak ze od owu, pobolewają mnie jajniki raz jeden, raz drugi, ale to nie jest jakiś mocny bol:baffled:
 
Dziewczyny mam taką ochotę na słodycze [emoji23] Ogólnie to nigdy nie mogłam zjeść nawet kostki czekolady, po prostu nie lubiłam słodkiego. I od kilku dni to jest masakra mam taką ochotę na słodkie, że myślę tylko o tym. Właśnie szukałam czegoś w lodówce słodkiego, czegokolwiek gdziekolwiek [emoji23] i znalazłam dżem truskawkowy i prawie się popłakałam z radości [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Jeszcze na koniec posypałam cukrem [emoji23] Chyba niedługo przyjdzie czas na testowanie [emoji134][emoji33] Mam w domu zakazane merci i walczę sama ze sobą [emoji23]
 
@monia_I Przykro mi:( trzymaj się! Możemy przybić sobie piątkę, ja też zaczęłam 5cs tylko, że już 6dc mam i zdążyłam się pogodzić i staram się nie patrzec w tył. Ściskam mocno!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry