reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej dziewczyny. Powtórzyłam dzisiaj test, dwa zrobiłam. Pinka o czułości 10 i pre test o czułości 25. Obydwa negatywne wiec wczorajszego plusa odbieram jako przykry żart. Dopiero po godzinie na pniu pojawiła się druga jasna kreska a na pre teście cień, ale nie liczę na nic pozytywnego jednak. Dzisiaj kreski powinny być ciemniejsze a nie odwrotnie. Pójdę dziś na betę bo zwariuje chyba [emoji22][emoji22] poza tym mam wrażenie, ze za chwile zacznie się @

@Moni8989 gratuluje [emoji846]
 
Co Wy na to? Wkręcam sobie? Może to tylko linia kontrolna, bo Widoczne tylko pod kątem z góry słabo i test z allegro
 

Załączniki

  • _20180507_073006.JPG
    _20180507_073006.JPG
    565,7 KB · Wyświetleń: 123
Co Wy na to? Wkręcam sobie? Może to tylko linia kontrolna, bo Widoczne tylko pod kątem z góry słabo i test z allegro
Też takie z allegro robilam kupę czasu jak ciąży nie było to nawet pod kątem żadnym kreska nie chciała wyjść, a uwierz mi że zrobiłam duzo:) więc myślę że pozytyw;) powtórz jutro najlepiej one chyba są czułe od 10 więc wczesna ciąża
 
Dodam, że jestem 5 dni przed @ i biorę duphaston, czy on może jakoś wpłynąć na wynik ? To jest naprawdę cień cienia i nieźle musiałam się nakombinowac aby wyszło na zdj
 
reklama
Dodam, że jestem 5 dni przed @ i biorę duphaston, czy on może jakoś wpłynąć na wynik ? To jest naprawdę cień cienia i nieźle musiałam się nakombinowac aby wyszło na zdj
Też brałam dosyć długo duphaston ale on mi blokował owulację zauważyłam po jakimś czasie. I teraz wyszło że owulację są późne.nie wpłynie na test ciążowy nie ma takiej możliwości:) dobrze bierz go bo on pomaga przy ciąży. Zrób test w dniu miesiączki możesz iść też na btahcg. Ale ja też coś tam widzę ;):)
 
Do góry