reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny sluchajcie, nie wiem co się dzieje ale spóźnia mi się okres juz 2 dni...test robiłam nic nie wykazal, zrobiłam kolejny to samo i kolejny również to samo...od roku biorę luteine i moje cykle są regularne...26-27 dni i @ a teraz nic. Nie wiem co się dzieję, czy jest szansa, że to ciąża???
 
reklama
Dziewczyny sluchajcie, nie wiem co się dzieje ale spóźnia mi się okres juz 2 dni...test robiłam nic nie wykazal, zrobiłam kolejny to samo i kolejny również to samo...od roku biorę luteine i moje cykle są regularne...26-27 dni i @ a teraz nic. Nie wiem co się dzieję, czy jest szansa, że to ciąża???
Szansa jest zawszr dopoki nie ma okresu. Zrob bete jutro to bedziesz miala czarno na bialym :)
 
Dawno się tu nie odzywałam. Musiałam zrobić reset w głowie, przerwę od wszystkiego. Dzisiaj nawet nie wiem który jest dzień cyklu po tym jak ostatni trwał mi 43 dni z duuuuuyyyy, przestałam ten liczyć w 10 dniu. Na szczęście miałam tyle pracy w domu i w pracy, ze nie miałam czasu myśleć. Niestety wczoraj wieczorem coś mnie podkusiło zeby dzisiaj rano zrobić test. Po 10 minutach nic nie było a ze się mi spieszyło zostawiłam go na Polce. Teraz gru wrocilismy patrzę a tu takie coś. Nigdy nie miałam żadnej kreski nawet po takim czasie.
 

Załączniki

  • 1F2FA5BD-C4AB-43F7-99CA-96A6DECF18C2.jpeg
    1F2FA5BD-C4AB-43F7-99CA-96A6DECF18C2.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 127
Dawno się tu nie odzywałam. Musiałam zrobić reset w głowie, przerwę od wszystkiego. Dzisiaj nawet nie wiem który jest dzień cyklu po tym jak ostatni trwał mi 43 dni z duuuuuyyyy, przestałam ten liczyć w 10 dniu. Na szczęście miałam tyle pracy w domu i w pracy, ze nie miałam czasu myśleć. Niestety wczoraj wieczorem coś mnie podkusiło zeby dzisiaj rano zrobić test. Po 10 minutach nic nie było a ze się mi spieszyło zostawiłam go na Polce. Teraz gru wrocilismy patrzę a tu takie coś. Nigdy nie miałam żadnej kreski nawet po takim czasie.
Powtórz jutro rano dla pewności ::) całkiem wyraźna ta kreska. Ja dzisiaj na jednym zobaczyłam dwie kreski, druga jaśniejsza, na drugim biel i też mi się wydaje, że to ten biały jest prawdziwy :( czuję się jakbym za chwilę miała dodstać @. Jutro rano powtórzę i pójdę na betę, chyba, że @ wcześniej się pojawi.
 
Powtórz jutro rano dla pewności ::) całkiem wyraźna ta kreska. Ja dzisiaj na jednym zobaczyłam dwie kreski, druga jaśniejsza, na drugim biel i też mi się wydaje, że to ten biały jest prawdziwy :( czuję się jakbym za chwilę miała dodstać @. Jutro rano powtórzę i pójdę na betę, chyba, że @ wcześniej się pojawi.



Kochana! Właśnie nadrobiłam forum! Ja Ci tu gratuluje i tule szczerze! Zawsze wierz w pozytywne rzeczy, wiec ten strumieniowy mógł nie wykryć. Gdzieś czytałam, ze najlepsze są testy płytkowe.
Btw. Cieszy mnie twój zakup w doz aptece :-) :) tak się składa, ze w niej pracuje :cool2:
 
Kochana! Właśnie nadrobiłam forum! Ja Ci tu gratuluje i tule szczerze! Zawsze wierz w pozytywne rzeczy, wiec ten strumieniowy mógł nie wykryć. Gdzieś czytałam, ze najlepsze są testy płytkowe.
Btw. Cieszy mnie twój zakup w doz aptece :-) :) tak się składa, ze w niej pracuje :cool2:
Ooo kolezanka po fachu? Tez jesteś "aptekarą"? [emoji14] [emoji14]
 
Kochana! Właśnie nadrobiłam forum! Ja Ci tu gratuluje i tule szczerze! Zawsze wierz w pozytywne rzeczy, wiec ten strumieniowy mógł nie wykryć. Gdzieś czytałam, ze najlepsze są testy płytkowe.
Btw. Cieszy mnie twój zakup w doz aptece :-) :) tak się składa, ze w niej pracuje :cool2:
Nawet mam tam konto :) :) :) mamo, to masz baaaaaaardzo dużo testów pod ręką :) :)
a za Ciebie trzymam kciuki :) :) :)
 
Dziewczyny
Nie wiem co mam o tym myśleć. Zrobiłam dwa testy i widok ja na załączonym obrazku. Poza tym czuję się jakby zaraz miała się pojawić @. Boli brzuch, piersi, krzyż i ciągnie tak dziwnie w pachwinach. Temp. dzisiaj o 6 rano 37,10. Zmierzyłam i poszłam dalej spa, wstałam, zrobiłam test i zgłupiałam...

Zobacz załącznik 853965
Gin przecież mówił, że nikłe, wręcz minimalne szanse. Sex 3 dni przed owu, pęcherzyk był już bardzo duży....
Nie wiem, któremu testowi wierzyć...w ogóle jestem w szoku


Leć jutro na bete! Gratuluje po cichu i trzymam mocno kciuki !!!!!!!
 
reklama
Do góry