reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej dziewczyny.
19 tydzień ciąży
Przeziębienie
Ból kręgosłupa w dole
Rzadszy ból podbrzusza jak na okres. I wgl nie czuję jak się rusza. Przed 8 rano to tylko czułam jak się napina i nic.
Czy to może być normalne czy raczej nie
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości jedz na ip. Ja ostatnio wylądowałam w szpitalu ze skurczami brzucha i bólami krzyżowymi, ale czułam cały czas ruchy małej
 
Dziewczyny, powiecie, że jestem jakaś nienormalna, ale, że należę do gatunku moli książkowych i ciężko mi przejść obok empiku tak po prostu i traf chciał, że dzisiaj stanął na mojej drodze to wyszłam zaopatrzona w taką o to lekturę: ( przejrzałam na miejscu i po porostu nie mogłam się oprzeć) [emoji4] począwszy od przygotowań do ciąży do momentu kiedy mały człowieczek już z nami jest [emoji4] do tego z poczuciem humoru [emoji4]

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/12862/ciezarowka-przez-9-miesiecy-przewodnik-po-ciazy-i-okolicach

Mnie kupił i rozbawił sam początek [emoji846] wrzucam foto, może któraś z Was się uśmiechnie [emoji846]

IMG_2834.JPG
IMG_2834.JPG
IMG_2835.JPG
IMG_2839.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2834.JPG
    IMG_2834.JPG
    1,8 MB · Wyświetleń: 428
  • IMG_2835.JPG
    IMG_2835.JPG
    1,9 MB · Wyświetleń: 424
  • IMG_2839.JPG
    IMG_2839.JPG
    1,7 MB · Wyświetleń: 425
Ostatnia edycja:
Mamakubusia jeśli nie czujesz ruchów jedz do szpitala. Ja tak miałam z 3 razy w ciąży, tzn napinanie się brzucha i nospa pomogła, ale zawsze wyraźnie czułam ruchy
 
reklama
Do góry