reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny w tam tym cyklu nie mialam wcale sluzu a teraz skacze z radosci bo dzis sie pojawil sluz plodny w 10dc:) Wiec jak to jest? W jakim czasie od momentu pojawienia sie sluzu powinna wystapic owulacja? Jest jakas regula?

@Misza95 wielkie gratulacje raz jeszcze:)
Dziekuje [emoji8] nie znam żadnych regul, ale moge Ci powiedziec ze ja nie zauwazylam praktycznie wcale sluzu u siebie [emoji4]
 
reklama
@ForgetMeeNot dziekuje [emoji173]
@EklerkaDaria wiem, ze powinnam isc na zwolnienie. Jedyne co mnie hamuje to to, ze zostawie kolezanke, ktora bedzie musiala pracowac sama.. Moze uda mi sie isc do lekarza niech chociaz potwierdzi czy ciaza jest tam gdzie trzeba
@ForgetMeeNot dziekuje [emoji173]
@EklerkaDaria wiem, ze powinnam isc na zwolnienie. Jedyne co mnie hamuje to to, ze zostawie kolezanke, ktora bedzie musiala pracowac sama.. Moze uda mi sie isc do lekarza niech chociaz potwierdzi czy ciaza jest tam gdzie trzeba
Nie patrz na koleżankę. Zbyt wiele czasu poświęciłaś na starania, żeby teraz ryzykować. Koniecznie do lekarza po zwolnienie. Na usg za dużo na razie nie zobaczysz ale na pewno czy jest tam gdzie powinno.
 
Dziewczyny w tam tym cyklu nie mialam wcale sluzu a teraz skacze z radosci bo dzis sie pojawil sluz plodny w 10dc:) Wiec jak to jest? W jakim czasie od momentu pojawienia sie sluzu powinna wystapic owulacja? Jest jakas regula?

@Misza95 wielkie gratulacje raz jeszcze:)
Ja w cyklu w którym zaszłam miałam o dziwo bardzo mało śluzu tak jak @Misza95 Widocznie był wyżej. Więc to tez nie wyznacznik. Ale jak się pojawił to te 3 dni są kluczowe. Trzymam mocno kciuki ✊✊✊
 
U mnie dzisiaj 24dc, zaczyna się robić nerwowo. [emoji23]

U mnie dziś 28dc. Przed niedziela nie zatestuję, w zasadzie na nic się nie nastawiam. Ostatni stosunek był 13 dc a owu 16 dc, z czego w 16 dc monitoring i wg gina nikłe szanse, zreszta kazał się tego dnia wstrzymać wiec nic nie działaliśmy... ale..... za Ciebie trzymam kciuki... rany, jak te 24 dni zleciało [emoji846]ile ja bym dała za 27/28 dniowe cykle[emoji846]
 
Kasia, kiedy powinna być to ciezko stwierdzić, każda z nas jest inna. Owu występuje zazwyczaj po szczycie śluzu. ( ja naleze do typu który zalewa doslownie w dniu szczytu śluzu-przepraszam za dosłowność [emoji846]) Nie wiem czy dobrze pamietam i czy czegos nie pokrecialam ale z tego co pisałaś to miałaś krótsze cykle i pytałaś o testy owu??? Jak masz jakieś wolne to zawsze możesz siknac, ale nie rano i nie z pierwszego siku. Jak np. jutro pojawi Ci się jakiś bladzioch tzn., ze zbliżasz się do owu ponieważ poziom LH rośnie, do tego śluz płodny mógłby to potwierdzić. A mierzysz temperaturę?
Ten szczyt sluzu poprzedzaja dni ze sluzem ale z mniejsza iloscia? Tak tam ten cykl byl krotki bo trwal ino 23 dni. Bylam mega nakrecona w tam tym cyklu i chcialam robic testy owu ale jednak stwierdzilam ze nie kupuje bo juz calkowicie bym zeswirowal. Jakos nie mam mega potrzeby by ich robic bo mam nadzieje ze uda sie bez nich. A temperatury nie mierze.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Większość nie ma prawa mnie pamiętać, ale niektóre może pamiętają :) Bałam się jakoś pisać tutaj, miałam wrażenie, że temat mnie w jakiś magiczny sposób przyciągnie i tu wrócę stanowczo za wcześnie. No ale już ponad połowa ciąży za mną, Miłosz w brzuchu wywija jak szalony, jest zdrowym chłopcem, więc przyszłam powiedzieć, że u nas wszystko dobrze i rozsiać trochę ciążowych zarazków. A pfu! Zlizujcie z monitora :D
 
Do góry