reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Kochana luteina, magnez i nieszczęsna nospa... Mimo że jestem jej wielką przeciwniczką to nie ma teraz innego wyjścia. Zakaz pracy, nakaz leżenia. Takie cyrki z synem w 34tc miałam. I aż tak się nie stresowałam bo dziecko już na tyle rozwinięte że poradzi sobie. Tak z Mają to dopiero 22tc i jestem przerażona bo nie byłoby szans ... Jeszcze w nocy mi się takie głupoty śniły, że masakra
Trzymam kciuki, żeby szybciutko przeszło! Ważne teraz, że lekarze trzymają rękę na pulsie, no i że z szyjką ok.

@Migdalove owocnego wietrzenia główki :). Wpadaj koniecznie :*

@penelope nie znam się dokładnie na bHCG podczas poronienia, ale ja miałam dłuuuugo dodatnią. Nie wiem, czy nie z miesiąc nawet. No, tyle, że u mnie spadała z kosmicznych wartości :(.

@MatkaPolka gratulacje :D!
 
reklama
Dziewczyny co tam?

U mnie beta rosnie [emoji6]
Czwartek 17.70
Sobota 67.10
W środę zmierze znów...

Dzis Dowiedziałam się że umarł mi dziadek,Tydzień przed weselem....
Ale teraz liczy się dla mnie tylko maleństwo i nasz ślub żeby wszystko się udało.... staram się być spokojna i nie denerwować się.
 
Dziewczyny co tam?

U mnie beta rosnie [emoji6]
Czwartek 17.70
Sobota 67.10
W środę zmierze znów...

Dzis Dowiedziałam się że umarł mi dziadek,Tydzień przed weselem....
Ale teraz liczy się dla mnie tylko maleństwo i nasz ślub żeby wszystko się udało.... staram się być spokojna i nie denerwować się.
Przykro mi bardzo. Ale musisz byc spokojna dla malenstwa i super ze beta ladnie rosnie:)
 
@KatiNails, nie wiem czy Cie to pocieszy ale ja w 20 tc już lezalam z szwem na szyjce i na podtrzymaniu. Skurcze non stop.Wszystko zakonczyło się dobrze. U Was też tak bedzie, zobaczysz.
A masz magnez w kroplowce czy łykasz? Szyjka się trzyma to jest bardzo dobry znak. Poproś o kroplowkę, mi bardzo pomogło.

@Migdalove....szukasz dalej pracy? Ja się zatrzymałam na etapie porzucenia pracy jako niania i myślałam, że odeszlaś bo masz pracę z lepszą płacą.

Gratuluję, pięknych dwóch kreseczek. Wszystkim mamusiom!
 
Ostatnia edycja:
@-Aia- Ja mialam ta bete znikomą bo 2,12 i to srode, poki co krwawienie juz ustało, ale ja mam takie miesiaczki, pierwsze dwa dni krwawie a na 3 juz resztki, teraz siedze z chorą córka i nie mam nawet jak ta bete zrobić, ale już sie nie zadreczam bo pewnie nic z tego
 
reklama
@KatiNails, nie wiem czy Cie to pocieszy ale ja w 20 tc już lezalam z szwem na szyjce i na podtrzymaniu. Skurcze non stop.Wszystko zakonczyło się dobrze. U Was też tak bedzie, zobaczysz.
A masz magnez w kroplowce czy łykasz? Szyjka się trzyma to jest bardzo dobry znak. Poproś o kroplowkę, mi bardzo pomogło.

@Migdalove....szukasz dalej pracy? Ja się zatrzymałam na etapie porzucenia pracy jako niania i myślałam, że odeszlaś bo masz pracę z lepszą płacą.

Gratuluję, pięknych dwóch kreseczek. Wszystkim mamusiom!
Tak miało być, ale dostałam telefon, że jednak wybrali innych na to stanowisko. Aczkolwiek nie żałuję, że odeszłam z pracy jako niania, bo to nawet nie chodziło o pieniądze tylko. Niedługo wyrobię książeczkę sanepid to i większe możliwości będę miała.
 
Do góry