reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Też tak miałam. Zrobić betę np. w ostatnim dniu brania i jak negatywny to odstawić jak pozytyw to brać dalej. Udało się w pierwszym cyklu [emoji4] uważam że to odstawiebiw na kilka dni to niepotrzebny spadek progesteronu, który zwłaszcza początkowej ciąży zagraża. Natomiast skoro kazał Ci tak lekarz to chyba wie co robi [emoji6]

Jakoś mojej gin nie ufam, jest dziwna. Myśle ze jak zrobię test w 26 dc powinien już coś wykazać, a progesteron zamiast dzisiaj zacznę brać jutro.
 
Jakoś mojej gin nie ufam, jest dziwna. Myśle ze jak zrobię test w 26 dc powinien już coś wykazać, a progesteron zamiast dzisiaj zacznę brać jutro.

Jeśli owu miałaś w 16 dc to test w 26 dc miałby szansę wyjść tylko przy natychmiastowym zagnieżdżeniu.

Ja miałam owu 14-5 dc, 26 dc beta wynisiła ok. 17, a test z moczu to mi wyszedł po kilku dniach - niestety każdy organizm inny...
 
Hej dziewczyny.
17 tydz ciąży czy dobrze obliczony?
Lekarz mówi że 16 i termin na 1 października
A poprzedni mówił że na 30 września i właśnie tak liczę i wychodzi 17 tydz
24.12.2017 ostatnia miesiączka
Pomoże któraś
 
Hej dziewczyny.
17 tydz ciąży czy dobrze obliczony?
Lekarz mówi że 16 i termin na 1 października
A poprzedni mówił że na 30 września i właśnie tak liczę i wychodzi 17 tydz
24.12.2017 ostatnia miesiączka
Pomoże któraś
Ja om miałam 26.12.17, termin na 7.10, dziś zaczynam 15 tyg. Tyle że ja mam długie cykle ok 34-36 dni.
 
reklama
Hej dziewczyny! Wczoraj miałam tak zalatany dzień, że nie miałam kiedy napisać. Rano byłam na monitoringu w 8dc i jak się okazało, dawka letrozolu była chyba ciut za duża, bo wczoraj miałam już pęcherzyk 21/18 a drugi 16/14. Ale to był pierwszy raz na tym leku, więc właściwie nie było wiadomo jak zareaguje. Także wczoraj dostałam już zastrzyk ovitrelle. Nie wiadomo czy coś z tego będzie, bo tym razem endometrium nie zdążyło urosnąć jest zaledwie 8mm, ale ma jeszcze trochę czasu więc liczę, że porośnie. Idę we wtorek sprawdzić co i jak.
Dostałam też wynik AMH i na szczęście lekarz powiedział że jest super, że jak jest powyżej 1 to jest już ok a ja mam 4,09! Kamień z serca, że menopauza nie czeka za rogiem! ;) :p
@Kasienka3b tak jak obiecałam daje znać w sprawie mojego wyniku tsh. Na chwilę obecną mój wynik tsh to 0,288 mój lekarz powiedział, że to super wynik i ze nic nie zmieniamy w dawce. Za parę tygodni mam powtórzyć i sprawdzić czy nie spada poniżej normy. A tak to powiedział że im niżej tym lepiej, aby w normie.
No i zle wiesci co do prolaktyny mojego męża... :( niestety ten wynik może mieć wpływ na jakość nasienia:( przez miesiąc ma brać 1/2 tabletki bromegaronu a za miesiąc na badanie nasienia i powtórka prolaktyny, bo lekarz powiedział, że nie ma co za długo mnie stymulować jak z drugiej strony może być coś nie tak:( aczkolwiek powiedział też że może być wszystko ok, bo każdy organizm jest inny. Także dopóki badań nie zrobimy za miesiąc to nie wiemy:( pocieszył też mnie, że jak u faceta jest coś nie tak z nasieniem, to dużo łatwiej to poprawić niż u kobiety. Bo u kobiety wszystko musi działać dobrze, a facet potrzebuje tylko "1 dobrego plemnika" i z glowy ;) :p
 
Do góry