reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Byłam u Pani dr na NFZ, bo swojego prywatnego nie załapałam i powiedziała że tak może być, że zrosty po usunięciu jajowodu bolą. Mnie zaczęły dopiero jak odstawiłam anty. Póki nie jest to nie do zniesienia się nic z tym nie robi, bo musieliby je usunąć, co nie znaczy że znowu się nie pojawią. Ale kupiłam sobie ziółka na "płodność". Pokrzywa, niepokalanek, kończyna i liście malin.
 
reklama
Dziewczyny dzisiejsza beta 13000, przyrost o 50%. Jestem przerazona, choc przeczytalam ze przy poziomie bety powyzej 6000 wzrost zwalnia.
Umowilam sie na dzisiaj na 16.40 na usg. Blagam was o trzymanie za nas kciukow, powoli dostaje do glowy :(
 
Dziewczyny dzisiejsza beta 13000, przyrost o 50%. Jestem przerazona, choc przeczytalam ze przy poziomie bety powyzej 6000 wzrost zwalnia.
Umowilam sie na dzisiaj na 16.40 na usg. Blagam was o trzymanie za nas kciukow, powoli dostaje do glowy :(
Zaraz dostaniesz, ale kopa w tyłek, bo maleństwo stresujesz! Zaparz meliskę i się nie denerwuj!
Oczywiście kciuki będę trzymać!
 
Dziewczynki, mam problem. W grudniu miałam laparoskopię. Wszystko pogoiło się ok ale jakiś tydzień temu zaczął mnie pępek swędzieć od czasu do czasu. Teraz zauważyłam, że jest mokry, coś się z niego lekko sączy. Do lekarza rodzinnego już dziś nie zdążę, muszę poczekać do poniedziałku. Ale chyba nawet wolę poczekać, bo w internecie poczytałam na ten temat i najpewniej dostanę antybiotyk. A ja nie wiem jeszcze czy być może tej ciąży nie ma.
W poniedziałek będzie 23dc, 9-10 dpo więc chyba najlepiej będzie zrobić test z rana i wtedy przejść się do lekarza? Test już może coś wtedy pokaże? I myślicie, że należy martwić się tym pępkiem? Trochę popsuło mi to humor na weekend... :/
 
Dziewczynki, mam problem. W grudniu miałam laparoskopię. Wszystko pogoiło się ok ale jakiś tydzień temu zaczął mnie pępek swędzieć od czasu do czasu. Teraz zauważyłam, że jest mokry, coś się z niego lekko sączy. Do lekarza rodzinnego już dziś nie zdążę, muszę poczekać do poniedziałku. Ale chyba nawet wolę poczekać, bo w internecie poczytałam na ten temat i najpewniej dostanę antybiotyk. A ja nie wiem jeszcze czy być może tej ciąży nie ma.
W poniedziałek będzie 23dc, 9-10 dpo więc chyba najlepiej będzie zrobić test z rana i wtedy przejść się do lekarza? Test już może coś wtedy pokaże? I myślicie, że należy martwić się tym pępkiem? Trochę popsuło mi to humor na weekend... :/
Do lekarza idź jak najbardziej, testy zrób, a nawet jak się druga kreska nie pojawi to zaznacz lekarzowi, że możesz być w ciąży, żeby dał odpowiedni antybiotyk. A tymczasem idź do apteki i spraw sobie maść TriBiotic czy jakoś tak. To jest maść z antybiotykiem bez recepty, lub po prostu rób okłady z rumianku.
 
reklama
Do góry