reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Słonko pięknie swieci, a ja nie wiem jak ten dzień przeżyje. Dobrze, ze roboty trochę przyszło, to może jakoś przeleci. Strasznie się boje. Nic, nie kłuje, cisza totalna. Pocieszam się, że z synem praktycznie tez nie czułam się w ciąży. Poczułam dopiero jak mnie zaczął kopać ;).
@Anika85 starasz się o pierwsze dziecko? 85 to twój rocznik jak się domyślam? Życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki!
 
Hej dziewczyny :) mam na imię Ewa ,jestem z Tychów, chociaż obecnie mieszkam w Brennej. Mam dwie wspaniałe, odchowane córeczki - 6letnią Emilkę i 3letnią Martusię. Wydawałoby się że powinnam zacząć się cieszyć że kupki, kaszki zupki już za mną... a tu psikus :) zamarzyło nam się zostać rodzicami po raz trzeci. Dopiero zaczynamy się starać, wizyta u gina za dwa tygodnie, bo trzeba sprawdzić stan blizny po dwóch cc.. pewno jakieś badania zrobić... ale mam nadzieję że będzie ok :)
Witaj i trzymam kciuki za trzeciego skarba!
 
Eklerka Daria tak mam 33 lata a staram sie o drogie dziecko mam.juz duza corke ma 9 lat lata leca a chcr jeszcze jedno za pozno alepiej.pozno niz wcale :-)
 
Oj przykro mi kochana:( Ale wierze ze ten cykl bedzie nasz! Idziemy leb w leb bo ja tez 3dc.
Tak będzie o ile męża nie zastrzelę wcześniej! Jest pracowity i w ogóle, ale wszystkie papiery do banku to na mojej głowie i jak miał listę do przyszykowania swoich dokumentów to nie przyszykował nic. Tzn dał mi PIT na brudno napisany, nie podpisany i nie potwierdzony. Dwie lewe ręce do spraw biurokratycznych. Fakt dom postawił, ale co ja się po urzędach nalatałam to moje. Nawet ciężko mu się podpisać żeby jakiegoś dokumentu nie pominąć. Oh, wyżaliłam się na niego i mi lżej.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Velvetka tacy są faceci. Ja się nieraz śmieję, że gdybyśmy mieli kredyt hipoteczny i on miałby pilnować spłat to już dawno jesteśmy na bruku. Zero pamięci do takich rzeczy.

My mamy 18 dc, przytulanko było 14 i 16. Nie nastawiam się specjalnie, pierwsze córki "poszły" w miarę szybko (starsza pierwszy cykl starań, druga drugi), ale młodsza byłam, nie było stanu po dwóch cięciach i trochę mniej na głowie. Zobaczymy. Tak czy siak do lekarza wybrać się muszę, kwas foliowy łykać zaczęłam :)
 
reklama
Do góry