reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja staram sie o 2 dziecko teraz zaczynam.6 dc ale biore to juz na luzie chyba najlepiej bedzie tak zrobic a ty jak test zrobiony?
 
hej dziewczyny dziś 28 dc czyli @ spuzniona 2 dni test wczorajszy negatywny ale ...... od wczoraj mam leciutkie plamienie okres to na 100% nie jest bo raz ze zamalo krwi a dwa ze nic mnie nie boli jak przy @ rano zabolało mnie podbrzusze już myslalam ze się rozkreca ale przestalo tak szypko jak zaczelo bolec :) dziwne to takie jeszcze mi się niezdarzylo cos podobnego owszem miałam nieraz na początku @ plamienie ale zawsze towarzyszyl temu bol podbrzusza i po kilku godzinach się rozkrecala a teraz zero bolu i plami już 24 godz. co o tym myślicie miała tak ktoras?????
Ja tak nie miałam. Brałaś jakiś progesteron? Możesz plamić przed okresem właśnie z niedomogi progesteronu? Może powinnaś zrobić betę?
Kasiu=) Fajnie Cie widzieć. Narazie nie wiem czy w ogole bedziemy sie starać. W zasadzie jest dobrze
Fajnie, że wróciłaś :)
@ spóźnia się 1 dzień. Ale brzuch boli od wczoraj i dzisiaj doszedł ból piersi
Wiec nadzieje na ten cykl juz zerowe
Test robiłaś?
Ja dzisiaj znów zstestowalam i bialo więc grzecznie czekam na @, kciuki za wszystkie testujące na dniach!!!
emoji110.png


Napisane na ANE-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi...:(
 
U mnie 18 dc, znowu jazda z jajnikami wstałam rano i czuję jakby mnie ktoś skopał w brzuch w nocy takie uczucie dziwne.
 
Ja wstaram tamtym.miesiacu kupilam testy owulacyjne ale w tym miesiacu juz wiem o co w nich chodzi heh jak.nie teraz to juz nie wiem a lata mi leca :-) :-)
 
reklama
Hej dziewczyny :) mam na imię Ewa ,jestem z Tychów, chociaż obecnie mieszkam w Brennej. Mam dwie wspaniałe, odchowane córeczki - 6letnią Emilkę i 3letnią Martusię. Wydawałoby się że powinnam zacząć się cieszyć że kupki, kaszki zupki już za mną... a tu psikus :) zamarzyło nam się zostać rodzicami po raz trzeci. Dopiero zaczynamy się starać, wizyta u gina za dwa tygodnie, bo trzeba sprawdzić stan blizny po dwóch cc.. pewno jakieś badania zrobić... ale mam nadzieję że będzie ok :)
 
Do góry