reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Qurcze wydaje mi się że trzy dni przed okresem już powinno coś wyjść, chyba że się przesunie... Niewiem pewnie się nakręciłam i tyle. Bez sensu to wszystko...
Jak długą masz fazę lutealną?

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Qurcze wydaje mi się że trzy dni przed okresem już powinno coś wyjść, chyba że się przesunie... Niewiem pewnie się nakręciłam i tyle. Bez sensu to wszystko...
Zagnieżdżenie może być nawet 12 dni po owulacji, poczekaj aż minie tyle i wtedy powtórz test. To naprawdę może być za wcześnie, niezależnie od tego kiedy spodziewasz się @.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MatkaPolka85, witam kolejną mamusie trójki dzieci. Też mam taką gromadkę. I też planujemy więcej.
Z ciekawości zapytam..czy 85 to rocznik?
Super, fajnie jest, że są duże rodziny!

@Wisienka33...przykro mi, ale ja myślę że za wcześnie to badanie jednak.
 
Nie robie sobie już nadziei... Będzie co będzie. Nie mam pojęcia o ten fazie lutealneju. Niby wiem kiedy owulacja ale to tylko przypuszczam po objawach tak mniej więcej. Zresztą, na usg lekarz powiedziałaa mi że to kwestia 2,3 dni wiecej ma usg nie poszłam.
 
Nie robie sobie już nadziei... Będzie co będzie. Nie mam pojęcia o ten fazie lutealneju. Niby wiem kiedy owulacja ale to tylko przypuszczam po objawach tak mniej więcej. Zresztą, na usg lekarz powiedziałaa mi że to kwestia 2,3 dni wiecej ma usg nie poszłam.
Faza lutealna trwa najczęściej 14 dni. Jeśli owu była koło 15dc to cykl będzie koło 29 dni. Więc jeszcze masz chwilę do terminu @. Ja miałam zagnieżdżanie szybko. I test pozytywny 9 dpo
Ale to było bardzo szybko. Dużo dziewczyn pozytywny test widzi dopiero jakieś 12-14 dpo. Także jest jeszcze czas i nie ma się co nakręcać w jedną czy drugą stronę

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Nie robie sobie już nadziei... Będzie co będzie. Nie mam pojęcia o ten fazie lutealneju. Niby wiem kiedy owulacja ale to tylko przypuszczam po objawach tak mniej więcej. Zresztą, na usg lekarz powiedziałaa mi że to kwestia 2,3 dni wiecej ma usg nie poszłam.

Wisienka, jeśli nie wiesz dokładnie kiedy była owulacja, to tym bardziej może być za wcześnie, bo mogła być nawet kilka dni później. Więc na razie ta beta nie dała Ci odpowiedzi na nic, czyli to niczego nie przesądza. Cierpliwości, poczekaj jeszcze parę dni, trzymam kciuki:)

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A byłam już prawie pewna, że to ciąża ...jestem w szoku właśnie odebrałam hcg I niestety wynik pokazuje że nie... Jestem w 24 dc, owu chyba w 15 dc .... Załamka
No właśnie może być za wcześniej na betę ja robiłam 10 dni po owu i miała hcg zaledwie 11 wiec tyle co może w ciągu jednej doby urosnąć [emoji4]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma pojęcia nic o fazie lutealnej. Jak ja określić?? Nie zaglebialam się...
Powiem wam że pierwszy raz po zrobieniu test nie czuje spokoju, zawsze to przyjmowałam do wiadomości a teraz nie wierzę... Leżę no teraz i mam okropna zgage... Zaznaczę że doświadczyłam tylko tego będąc w pierwszej ciąży, ale miałam ja dopiero pod koniec. Niewiem może to zrzqdzenie losu że akurat te raz pojawiła mi się zgaga, gdzie normalnie nie ma! Eh ja mam dostać okres to chce już, niechce nadziei...
 
reklama
Nie chodzę na NFZ właśnie... Jestem w Luxmedzie, ale tam lekarka twierdzi że jeszcze nie minął pełen rok i ona każe się przestać stresować, robić badania i o tym myśleć (tylko że jak nie ma owulacji to nie wiem z czego ta ciąża ma być..) i w Medicoverze - tutaj lekarka powiedziała właśnie że tylko placówki w których jest dostęp do gina 24h na dobę mogą przepisywać tego typu leki i ona by na razie monitoring w następnym cyklu robiła. Nie wiem czy nie traktują mnie poważnie, czy faktycznie czas na zmianę lekarza

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Potwierdzam, ani luxmed ani medicover nie prowadzi monitoringu i stymulacji. Odsyłają do klinik leczenia niepłodności

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry