reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Co do testów owu to ja miałam owu potwierdzona monitoringiem a testy wychodziły tak sobie, druga kreska była bardzo blada. Ciemniejsza zrobiła się dopiero ze dwa dni po ale też nie takiej samej barwy jak ta pierwsza wiec średnio w nie wierzę

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam robione.
W 2016r. Anty-TPO 88 n.0-34
anty-TG <10.00. n.0,00-115,00
W 2017r. anty-TPO 94
anty-Tg 16,10
Wcześniej TSH miałam 2014 -2.569, 2015r. -1.988, 2016r. 1.270, 2017r - 3.205 w marcu a we wrześniu w szpitalu TSH 0,09 FT4 1,67 i kazała mi brać więcej euthyroxu. Brałam wcześniej tylko 50 a teraz na zmianę 50/75. Wychodzi na to ze za bardzo mi zbiła. Albo jakiś wpływ miała Lametta, bo już sama nie wiem. Coś wnioskujesz z tych wyników? Tylko wątrobę sobie przez te wszystkie leki rozwaliłam. Zobaczymy co w poniedziałek na to powie. Ale z takim TSH to przecież nie zajdę w ciąże nie?
Ja bym na Twoim miejscu zmniejszyła dawkę. Idź do endokrynologa, dawka ewidentnie jest za wysoka. Rozumiem że wcześniej robiłaś TSH aż we wrześniu?? To stanowczo za rzadko, zwłaszcza jak starasz się o dziecko to maksymalnie 3 miesiące pomiędzy badaniami wg mojego endokrynologa.
A i dziewczyny nigdy nie bierzcie euthyroxu przed badaniem, bo wtedy w wyniku wyjdzie wam wysycenie lekiem a nie prawdziwy poziom. Ja raz się zapomniałam i jakiś dziwaczny wynik miałam, lekarka od razu się mnie zapytała czy brałam tabletke przed pobieraniem. Powiedziała mi że na badanie bez leku i lek dopiero po pobraniu.
 
Dziewczyny co o nich myslicie?
Link do: 20 szt TESTY ciążowe test ciążowy HCG bardzo czułe cena kusząca ale nie wiem czy warto?
Ja polecam też mega tanio na allegro takie testy strumieniowe biało różowe o czułości 10. Są świetne. Sama się o tym przekonałam. Cień cienia kreski się na nim pokazał, gdzie później beta tego samego dnia we krwi wyszła mi 9.27 :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
A byłam już prawie pewna, że to ciąża ...jestem w szoku właśnie odebrałam hcg I niestety wynik pokazuje że nie... Jestem w 24 dc, owu chyba w 15 dc .... Załamka
 
A byłam już prawie pewna, że to ciąża ...jestem w szoku właśnie odebrałam hcg I niestety wynik pokazuje że nie... Jestem w 24 dc, owu chyba w 15 dc .... Załamka
Wisienka, ale 9 dni po owu to nie za wcześnie na betę? Mogło nie być nawet jeszcze zagnieżdżenia.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A byłam już prawie pewna, że to ciąża ...jestem w szoku właśnie odebrałam hcg I niestety wynik pokazuje że nie... Jestem w 24 dc, owu chyba w 15 dc .... Załamka

Tak mi przykro :-( Rozumiem Cię bardzo dobrze. Też mam w tym cyklu dziwne objawy i przeczucia, a pewnie skończy sie tak samo jak u Ciebie.
Nie wiem czy to nie za wcześniej na betę u Ciebie?
 
reklama
Qurcze wydaje mi się że trzy dni przed okresem już powinno coś wyjść, chyba że się przesunie... Niewiem pewnie się nakręciłam i tyle. Bez sensu to wszystko...
 
Do góry