reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Witajcie, poprzedni msc nie zaszłam... W tym intensywniejsze starania, pęcherzyk na monitoringu piękny. Hm.. Jestem 24 dc i niewiem czy ssie nakręcam czy coś jest na rzeczy... Bóle podbrzusza jak na okres, piersi też tkliwe i bolące a poza tym jakoś mnie muli, mam zgage stoi mi coś w gardle, normalnie nie mam takich dolegliwości.. Hm pewnie się nakręcam. Zrobię dziś hcg z ciekawości bo jutro mam imprezę i niewiem co mi jak.
Zrób betę. Ja bóle jak na @ miałam tydzień przed jej terminem. Oczywiście stanowczo za wcześnie bo nigdy tak nie miałam, cały czas kłucia w jajnikach i ucisk na pęcherz nawet po skorzystaniu z WC. To mi dało do myślenia.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Ja też już mam dzieci ale nie takie maleńkie;) Moje bardzo nalegają na rodzeństwo i zdecydowaliśmy się z mężem na kolejne serducho. Starania są w sumie od tego cyklu.Dziś mam 20 dzień cyklu. Jestem ciekawa czy za pierwszym razem się uda,czy będziemy "walczyć" dalej:)
Moje dzieciaki tez marza o rodzenstwie.Juz nawet imiona wymyslily.fajnie tak wyczekiwac cala rodzinka.trzymam kciuki oby za pierwszym razem wam sie udalo.
 
Zrób betę. Ja bóle jak na @ miałam tydzień przed jej terminem. Oczywiście stanowczo za wcześnie bo nigdy tak nie miałam, cały czas kłucia w jajnikach i ucisk na pęcherz nawet po skorzystaniu z WC. To mi dało do myślenia.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

Jadę właśnie po pracy na hcg, pewnie jutro wynika, ciekawe.. Ehm pewnie do głowy sobie wbilam ale jest jakoś inaczej, albo tak sie tym razem wkrecilam. No nic trzymajcie kciuki jutro dam znac
 
Moje dzieciaki tez marza o rodzenstwie.Juz nawet imiona wymyslily.fajnie tak wyczekiwac cala rodzinka.trzymam kciuki oby za pierwszym razem wam sie udalo.
Kochana u nas też już imiona wymyślone.Chyba z mężem nie mamy w tej kwestii dużo do gadania hehe. Jeśli się uda to dzieci wymyśliły dla siostry imię Nel,Nela lub Lea(ale to ostatnie jakoś nie bardzo mi pasuje) a jeśli będą mieli braciszka to Nikodem. Jednak bardzo chcą siostrę. Zobaczymy.Czas pokaże czy się uda, no i oczywiście kiedy się uda:)
 
Jestem po wizycie - w końcu się dowiedziałam jakiegoś konkretu! :) gin powiedziała że ona z wyników widzi tylko że ten progesteron jest za niski i dała mi duphaston od 16-26dc na 2 cykle. Jak nie zajde to mąż na badanie nasienia, a ja mam się zgłosić. I pęcherzyki są, ale nie ma dominującego na dzień dzisiejszy. Także już coś wiem przynajmniej :))

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! A nie poroponowala Ci monitoringu? W którym dniu cyklu jesteś ? Ja byłam w 8 dniu - pęcherzyków było dużo równych, w 11 był dominujący, w 15 okazało się że tamten dominujący stanął w miejscu, pojawił się inny, w 22 owu potwierdzona monitoringiem [emoji4]...i się udało ! Tak jak pisałam wcześniej tez brałam luteinę ( duphaston) na lepsze zagnieżdżenie, wiec mam na dzieje że i u Ciebie będzie ok

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super! A nie poroponowala Ci monitoringu? W którym dniu cyklu jesteś ? Ja byłam w 8 dniu - pęcherzyków było dużo równych, w 11 był dominujący, w 15 okazało się że tamten dominujący stanął w miejscu, pojawił się inny, w 22 owu potwierdzona monitoringiem [emoji4]...i się udało ! Tak jak pisałam wcześniej tez brałam luteinę ( duphaston) na lepsze zagnieżdżenie, wiec mam na dzieje że i u Ciebie będzie ok

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie proponowała na ten moment, ale ja też o to nie pytałam w sumie [emoji14] jestem w 16dc, ale lekarka nie była pewna czy to plamienie które miałam ostatnio można nazwać okresem skoro pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło. Myślę że te dwa cykle spróbuję z duphkiem, jeśli nic się nie wydarzy to mam do niej iść zaraz na początku 3 cyklu i podejrzewam że wtedy wystartujemy z monitoringiem. I wysłałam M. na badanie nasienia, ma w przyszły piątek mieć więc zobaczymy :)

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie proponowała na ten moment, ale ja też o to nie pytałam w sumie [emoji14] jestem w 16dc, ale lekarka nie była pewna czy to plamienie które miałam ostatnio można nazwać okresem skoro pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło. Myślę że te dwa cykle spróbuję z duphkiem, jeśli nic się nie wydarzy to mam do niej iść zaraz na początku 3 cyklu i podejrzewam że wtedy wystartujemy z monitoringiem. I wysłałam M. na badanie nasienia, ma w przyszły piątek mieć więc zobaczymy :)

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji4] masz rację lekarz wie co robi, najważniejsze że w ogóle jest jakieś działanie a nie czekanie nie wiadomo na co. Rozumiem Cię jak nikt, sama byłam w takiej sytuacji i jak w końcu lekarz cokolwiek mi przepisał i miał jakiś plan na mnie to się uspokoiłam i spadł mi kamień z serca. Trzymam kciuki. [emoji4]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry