reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Trzymam kciuki za wizytujące i testujące w najbliższym czasie ✊✊✊ I miłego dnia wszystkim życzę. Mróz nie odpuszcza, ale piękne słoneczko świeci i od razu lepiej na duszy :)
 
reklama
U mnie 8dc temp. 36.4 jutro zaczynam z testami owulacyjnymi. Mam nadzieję, że nie sprawdzą się moje obawy i owulacja będzie książkowo w 14dc. W poprzednim miesiącu była bardzo późno, oby suplementacja pomogła.
 
U mnie 3 dc miesiaczka nadal jest oby szybko mineła bo kazdy skurcz przypomina ze w ciąży nie jestem .Trzeci dzien ja i maż bierzemy tabletki z olejem z wiesiołka.siemie lniane teraz juz drugi cykl.to takie dobre produkty ze przy okazji zyskaja wlosy i skora i paznokcie.juz widze wielka poprawe od siemienia lnianego.Do tamtego cyklu podchodzilam spokojniej i dzieki temu nie bylo za duzo łez.lepiej sie nie nakrecac choc to trudne.Bede walczyc o moja coreczke .czuje ze jesli bede miala trzecie dziecko to bedzie to dziewczynka.nawet ma juz imie he he.choc wiadmo chlopiec tez bylby super.trzymam za was kciuki za wasze dobre wyniki beta i 2 kreseczki.migdalove ciezkie dzis warunki pogodowe u nas -17.C .mam nadzieje ze dotarlas do nowej pracy na czasmilego dnia.fajnie ze jestescie

Mam podobnie, wcześniej podchodziłam spokojniej do starań, teraz jestem zdeterminowana walczyć. Jeśli nie pomogą testy, mierzenie temperatury i suplementy idę do gina na monitoring, nie poddam się :-)
a z suplementów biorę całą tablicę i mąż też :
obecnie:
- herbata z pokrzywy
- siemię lniane
- olej z wiesiołka
- magne B6 (podobno pomaga przy krótkiej fazie lutealnej)
- inofolik
- wit. D3
:errr:
 
Witam w 26dc :) (musiałam sprawdzić w aplikacji!)

W Warszawie megaaaa zimno :( aż nie chce się wychodzić z domu...
Po tabelce widzę,że ten tydzień dla niektórych (dla mnie też) jest tyogodniem „oczekiwań” ;)
Jak się czujecie? Macie jakieś przeczucia? :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie nadal cisza z okresem, piersi jakby większe i twardsze, nie wiem czy na okres czy jednak na ciąże. Wczoraj napisałam do mojej ginekolog, ze po utrogestanie nie dostałam okresu,a testy wychodzą negatywne-kazała czekać. Jak sprawdzacie kiedy macie owulacje? W poprzednia ciążę zaszłam mierząc temperaturę, tym razem z czystego lenistwa zaczęłam robić testy owulacyjne? Jak myślicie co jest bardziej skuteczne?
 
Do góry