reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Kochana przykro mi [emoji17] mnie tez tak w zeszłym cyklu testy oszukały [emoji17]

Mnie tak oszukały w marcu i w kwietniu i to ten sam Pink. Teraz go nie kupowałam i nauczona doświadczeniem robiłam różnych firm.... i wiem jakie to uczucie gdy po pozytywnym teście beta okazuje się negatywna [emoji853]. Dwa razy tego doświadczyłam i nie wiem czy byłam bardziej wkurzona czy rozżalona, a raczej jedno z drugim..,
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mogła być ciąża biochemiczna. Takie się często bardzo zdarzają. :(
Testy ciążowe pozytywne a potem przychodzi okres. :(

Tez mysle, ze u mnie to mogła być biochemiczna chociaż nie wiem i teraz tez lekko się stresuje czy się @ nie pojawi. Dziś 29dc, 14dpo i zastanawiam się czy jutro jeszcze raz bety nie zrobić. Ostatni dla własnego spokoju...
 
Tez mysle, ze u mnie to mogła być biochemiczna chociaż nie wiem i teraz tez lekko się stresuje czy się @ nie pojawi. Dziś 29dc, 14dpo i zastanawiam się czy jutro jeszcze raz bety nie zrobić. Ostatni dla własnego spokoju...
No ja tak do terminu @ robiłam testy ciążowe i betę. Chyba 4 razy robiłam.
Bo mi szybko pozytywny test wyszedł i bałam się czy to nie biochemiczna i czy nie przyjdzie okres.
 
Tez mysle, ze u mnie to mogła być biochemiczna chociaż nie wiem i teraz tez lekko się stresuje czy się @ nie pojawi. Dziś 29dc, 14dpo i zastanawiam się czy jutro jeszcze raz bety nie zrobić. Ostatni dla własnego spokoju...
Jeśli masz być spokojniejsza to śmiało zrób betę :) ważne jest prEDe wszystkim Twoje poczucie bezpieczeństwa
 
No ja tak do terminu @ robiłam testy ciążowe i betę. Chyba 4 razy robiłam.
Bo mi szybko pozytywny test wyszedł i bałam się czy to nie biochemiczna i czy nie przyjdzie okres.

Właśnie mam identycznie i chyba jutro zrobie jeszcze raz betę . Kreska dzisiaj najciemniejsza ze wszystkich ale termin @ jest tak dziś-jutro właśnie. Dzisiaj 14dpo

Jeśli masz być spokojniejsza to śmiało zrób betę :) ważne jest prEDe wszystkim Twoje poczucie bezpieczeństwa

Tak myślę. Dobrze to ujęłaś [emoji846][emoji8]
 
Właśnie mam identycznie i chyba jutro zrobie jeszcze raz betę . Kreska dzisiaj najciemniejsza ze wszystkich ale termin @ jest tak dziś-jutro właśnie. Dzisiaj 14dpo



Tak myślę. Dobrze to ujęłaś [emoji846][emoji8]
Kochana ja jestem pewna,ze u Ciebie to nie biochemiczna, bo kreski pieknie ciemnieją :)
 
reklama
hej dziewczyny u mnie wszystko ok po plamieniu z niedzieli nie ma nawet sladu ale za to już wiem czemu nie mogę się napic mojej ulubionej kawy rozpuszczalnej z mlekiem :( mleko mi niesmakuje i wszystko co z nim związane np. smietana jogurty az się z moim mezem klucilam ze kupil zepsute mleko :) miał ubaw ze mnie normalnie jakby było skisniete
 
Do góry