reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Super wiadomość z rana :) gratuluję :)

Ja po wizycie wczorajszej dowiedziałam się, że pierwsze co powinnam zrobić w związku z tymi plamieniami, to beta właśnie. Dziś nie mogę, więc idę jutro z samego rana. Trzymajcie kciuki :) same plamienia to najprawdopodobniej efekt niedoboru progesteronu w drugiej fazie. Przepisał mi duphaston na 7 dni, jeśli beta bedzie negatywna. A jeśli pozytywna, to najpierw mam sprawdzić przyrost, a potem bedziemy myśleć. No i torbiel mi się zmniejszyla i wg niego nie jest wcale endometrialna tylko jakaś zwykła czynnosciowa.
Także jutro beta :)
No to trzymam kciuki! Dobrze, że jest ok i oby było tylko lepiej! :)
A mi został tydzień do bety;)
 
reklama
Dzień doberek!! Tak jak mówiłam zrobiłam dzisiaj test i mamy to ♥️
Wątpliwości nie mam. Dzisiaj lub jutro skocze jeszcze na betę.
Wiec dziewczyny. Nie mam żadnych objawów. Brzuch mnie nie boli, piersi tez nic a nic. Nie jestem zmęczona. Jedynie co dwa dni temu mnie tak wypryszvzylo jakbym była pogryziona przez stado komarów. I to w takich miejscach jak policzki i pod oczami. Nigdy nie myślałam ze to będzie objaw. Ale u mnie musi być bo nigdy tak nie miałam. :laugh2: Okres spóźniony półtora tygodnia. A testy robiłam w dniu spodziewanej i 4 dni później od tej daty i nawet cień cienia nie wychodził. Jedynie na jednym wyszedł ale to po kilku długich godzinach a potem znowu negatywy wiec brałam go za pomyłkę. Wiec dziewczyny nie tracić nadziei!! Jak @ nie przychodzi trzeba ja mieć zawsze. Bo pamiętajcie niby nadzieja matka głupich ale każda matkę trzeba kochac ♥️ Pięknego dnia dla was!
PS! Prezent idealny na urodziny męża. Ja miałam prezent z córeczka noc dowiedzieliśmy się w moje urodziny :laugh2:
Wielkie gratulacje:) Krecha jak byk!
 
Dzień doberek!! Tak jak mówiłam zrobiłam dzisiaj test i mamy to ♥️
Wątpliwości nie mam. Dzisiaj lub jutro skocze jeszcze na betę.
Wiec dziewczyny. Nie mam żadnych objawów. Brzuch mnie nie boli, piersi tez nic a nic. Nie jestem zmęczona. Jedynie co dwa dni temu mnie tak wypryszvzylo jakbym była pogryziona przez stado komarów. I to w takich miejscach jak policzki i pod oczami. Nigdy nie myślałam ze to będzie objaw. Ale u mnie musi być bo nigdy tak nie miałam. :laugh2: Okres spóźniony półtora tygodnia. A testy robiłam w dniu spodziewanej i 4 dni później od tej daty i nawet cień cienia nie wychodził. Jedynie na jednym wyszedł ale to po kilku długich godzinach a potem znowu negatywy wiec brałam go za pomyłkę. Wiec dziewczyny nie tracić nadziei!! Jak @ nie przychodzi trzeba ja mieć zawsze. Bo pamiętajcie niby nadzieja matka głupich ale każda matkę trzeba kochac ♥️ Pięknego dnia dla was!
PS! Prezent idealny na urodziny męża. Ja miałam prezent z córeczka noc dowiedzieliśmy się w moje urodziny :laugh2:
Super wiadomosc gratuluje.spokojnej ciaży zycze
 
@Stonkabiedronka który miałabyś teraz tydzień mniej więcej? Ja miałam nie robić bety, ale teraz się zastanawiam nad tym, bo wizytę mam dopiero na równe 9 tygodni... Miesiąc się czeka do mojego lekarza. Żeby nie zwariować z nerwów bym zrobiła, ale nie wiem czy lepiej nie poczekać jeszcze tydzień czy dwa? Dziś by było ok. 4t 3d.
 
Dzień doberek!! Tak jak mówiłam zrobiłam dzisiaj test i mamy to [emoji813]️
Wątpliwości nie mam. Dzisiaj lub jutro skocze jeszcze na betę.
Wiec dziewczyny. Nie mam żadnych objawów. Brzuch mnie nie boli, piersi tez nic a nic. Nie jestem zmęczona. Jedynie co dwa dni temu mnie tak wypryszvzylo jakbym była pogryziona przez stado komarów. I to w takich miejscach jak policzki i pod oczami. Nigdy nie myślałam ze to będzie objaw. Ale u mnie musi być bo nigdy tak nie miałam. :laugh2: Okres spóźniony półtora tygodnia. A testy robiłam w dniu spodziewanej i 4 dni później od tej daty i nawet cień cienia nie wychodził. Jedynie na jednym wyszedł ale to po kilku długich godzinach a potem znowu negatywy wiec brałam go za pomyłkę. Wiec dziewczyny nie tracić nadziei!! Jak @ nie przychodzi trzeba ja mieć zawsze. Bo pamiętajcie niby nadzieja matka głupich ale każda matkę trzeba kochac [emoji813]️ Pięknego dnia dla was!
PS! Prezent idealny na urodziny męża. Ja miałam prezent z córeczka noc dowiedzieliśmy się w moje urodziny :laugh2:
Gratulacje:-) Piekne krechy [emoji16][emoji3] zarażaj tu nas wszystkie;-)
 
reklama
@Stonkabiedronka który miałabyś teraz tydzień mniej więcej? Ja miałam nie robić bety, ale teraz się zastanawiam nad tym, bo wizytę mam dopiero na równe 9 tygodni... Miesiąc się czeka do mojego lekarza. Żeby nie zwariować z nerwów bym zrobiła, ale nie wiem czy lepiej nie poczekać jeszcze tydzień czy dwa? Dziś by było ok. 4t 3d.
Licząc od daty ostatniej @ to 6t7d. Nie wiem kiedy była owulacja i zagnieżdżenie wiec chce iść na betę zeby wywnioskować na kiedy najlepiej do lekarza się umówić :)
 
Do góry