reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Kurczę się a męczyłam żeby dodac zdjęcie
 

Załączniki

  • 6BD3F0CE-D428-4065-A64F-6CD7F137D0BC.png
    6BD3F0CE-D428-4065-A64F-6CD7F137D0BC.png
    50,1 KB · Wyświetleń: 79
Kurcze dziewczyny ból piersi i sutków nabiera siły, kremowym sluzem mnie zalewa... Łudzę się, że ten test po prostu za szybko zrobiłam. Ciekawe jaka jutro będzie temperatura.
 
Cześć dziewczęta. Pewnie mało mnie tu już pamięta, bo jakiś czas temu odpuściłam sobie typowe staranie i udzielanie się na forum, a skupiłam na diagnostyce. W tym cyklu miałam robione wszystkie hormony i wyszedł mi testosteron podwyższony i estrogeny obniżone. Z racji tej, że w ostatnią poronioną ciążę zaszłam zaraz po odstawieniu antykoncepcji, ustaliliśmy z lekarzem, że będę brać od nowego cyklu tabletki antykoncepcyjne z dużą ilością środków przez trzy miesiące. Po trzech miesiącach mieliśmy się starać. Zakupiłam te tabletki, cały trójpak, a tu takie kwiatki...Zobacz załącznik 979829
Ja cie oczywiście pamiętam [emoji3526]

Gratuluję kochana [emoji3590][emoji3590]
 
Cześć dziewczęta. Pewnie mało mnie tu już pamięta, bo jakiś czas temu odpuściłam sobie typowe staranie i udzielanie się na forum, a skupiłam na diagnostyce. W tym cyklu miałam robione wszystkie hormony i wyszedł mi testosteron podwyższony i estrogeny obniżone. Z racji tej, że w ostatnią poronioną ciążę zaszłam zaraz po odstawieniu antykoncepcji, ustaliliśmy z lekarzem, że będę brać od nowego cyklu tabletki antykoncepcyjne z dużą ilością środków przez trzy miesiące. Po trzech miesiącach mieliśmy się starać. Zakupiłam te tabletki, cały trójpak, a tu takie kwiatki...Zobacz załącznik 979829
Aaaaa!!!! Velvetka!!!! Gratulacje z całego serducha!!![emoji3531][emoji3531][emoji3531] Ja Cię pamiętam doskonale[emoji8]
 
Będę trzymała kciuki [emoji1696] [emoji8] mnie by pewnie kusilo żeby znowu w niedzielę bądź w poniedziałek zrobić [emoji6]
No to w sumie już dzisiaj, ewentualnie jutro. :) Jutro nie ma sensu poprawiać testu, tym bardziej, że dzisiejszy był 10mIU/ml, czekam do środy. :)
 
Będę trzymała kciuki [emoji1696] [emoji8] mnie by pewnie kusilo żeby znowu w niedzielę bądź w poniedziałek zrobić [emoji6]
Kochana prawdę mówiąc nie ma co szaleć z testami i co chwilę je robić i wyplakiwac nad nimi łzy że znowu jedna kreska na teście
 
reklama
Do góry