reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja słodycze to od święta jem, Ale i tak powinnam schudnąć, praca siedzącą, ciężko jest. Jak to mam wrażenie od powietrza tyje.
U mnie przede wszystkim gluten, chleb ten biały najbardziej mi szkodził. Tak na prawdę moja dieta polegała na tym, że jadłam jak wcześniej omijając gluten, głównie chleb, to co pszenne. A w słodycze wpadłam po poronieniu, wcześniej tak nie jadłam słodyczy, może raz na tydzień jakiś batonik typu kinder bueno i to było na tyle.
 
reklama
Dziewczyny pomocy bo już nie wiem co nie tak. Jestem dzień po terminie @. Boli lewy jajnik tak kłuję. Od 3 dni mam takie różowy śluz ale tylko może z 2 razy w ciągu dnia. Myślałam że to może plamienie implantacyjne. Dziś zrobiłam test negatywny. Chyba że za szybko zrobiłam ten test dziś jest 28dc. A cykle mam 26 dniowe
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, ciekawe czy mnie pamiętacie :)
oczywiście cały czas podczytuję wasz wątek, zżyłam się z wami i kibicuję.
u mnie dziś 8+3, i chyba w końcu dociera to do mnie że się udało, wczoraj widziałam na usg małego człowieczka który do nas machał :) wcześniej nie chciałam dopuszczać do siebie tej myśli - poniekąd do 12tc wszystko się może zdarzyć...
po tym 1,5 roku walki, w końcu nam się udało, podziękowania temu komuś kto wynalazł CLO bo zdziałał cuda :) doskonale was rozumiem i dokłądnie pamiętam jak to było podczas starań, oczekiwania na owulację, później te 14 po owulacji, świra dostawałam...
 
hej dziewczyny, ciekawe czy mnie pamiętacie :)
oczywiście cały czas podczytuję wasz wątek, zżyłam się z wami i kibicuję.
u mnie dziś 8+3, i chyba w końcu dociera to do mnie że się udało, wczoraj widziałam na usg małego człowieczka który do nas machał :) wcześniej nie chciałam dopuszczać do siebie tej myśli - poniekąd do 12tc wszystko się może zdarzyć...
po tym 1,5 roku walki, w końcu nam się udało, podziękowania temu komuś kto wynalazł CLO bo zdziałał cuda :)

Gratuluję
 
Hej dziewczyny, sprzedam profertil, podobno najlepszy lek na poprawe nasienia[emoji3526]

zostalo nam 100 tabletek profertil (opakowanie zbiorcze 180sztuk kosztuje 540zl)
100 sprzedam za 130 z przesylka:) zapraszam na PW jeśli ktos jest zainterwsowany :) nam pomoglo i jestem w ciąży po 80 tabletkach ;)
IMG_20190403_085715.jpeg
 
Hej kobietki, mam pytanie jak zmierzylam temp o 6:30, na stary czas 5:30 i mialam 36,6 to ile mam dodać jak normalnie na stary czas mierzylam o 7:30 :( bo juz sie pogubilam...
 
Dziewczyny ja dzisiaj zrobilam test rano...7 dzien po owu, wiem, ze za wczesnie ale tak jakbym cos tam zobaczyla, chyba, ze chciałam zobaczyc:( na zdjęciu ciezko zlapac ten cien cienia cienistego...ocenicie czy ja juz sama chce coś tam zobaczyć. :(
PART_1554276972510.jpeg
PART_1554276971732.jpeg
 
reklama
Dziewczyny ja dzisiaj zrobilam test rano...7 dzien po owu, wiem, ze za wczesnie ale tak jakbym cos tam zobaczyla, chyba, ze chciałam zobaczyc:( na zdjęciu ciezko zlapac ten cien cienia cienistego...ocenicie czy ja juz sama chce coś tam zobaczyć. :(Zobacz załącznik 958485Zobacz załącznik 958486
Kurcze, ja na zdjęciu nic nie widzę :( ale skoro na żywo coś dostrzegasz to zrób jutro rano kolejny, a najlepiej kup o czułości 10, bo na tym etapie jeśli nawet się udało to te 25 mogą jeszcze nie łapać. :)
 
Do góry