reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dlatego ten cholerny test już nic nie pokazywał bo wszystko się skończyło i poszło. Jeszcze okres dostałam szybciej niż powinnam... Jestem załamana ... Przepraszam was dziewczyny ze zajęłam wam czas :(
Nie przepraszaj..nie ma za co.. po to jest forum żeby sie tu wygadać, wyżalić czy doradzić.. nie sprawiedliwe :(:( trzymaj sie mocno.
 
Jejku dziewczyny śniło mi się ze robiłam test i był pozytywny i w szoku oznajmilam przy stole mojemu ze będzie ojcem :D ale to myślenie wpływa na wszystko, masakra.
Mi sie ostatnio śniło mega coś śmiesznego.. usmiejecie się. Byłam w kinie na kobietach mafii i tam drastyczne sceny jak piłą obcinali części ciała..no i śniło mi się że mojego męża gonił kat z piłą i obciął mu najważniejszą cześć ciała..o_O. Oczywiście żył tylko bez "ogonka", jak ja płakałam że juz nie będę miec dziecka.. co to sie w głowie dzieje że takie sny nawiedzają..:o
 
Mi sie ostatnio śniło mega coś śmiesznego.. usmiejecie się. Byłam w kinie na kobietach mafii i tam drastyczne sceny jak piłą obcinali części ciała..no i śniło mi się że mojego męża gonił kat z piłą i obciął mu najważniejszą cześć ciała..o_O. Oczywiście żył tylko bez "ogonka", jak ja płakałam że juz nie będę miec dziecka.. co to sie w głowie dzieje że takie sny nawiedzają..:o
Myślimy myślimy i potem coś się w tej głowie kołacze :eek:
 
Dziewczyny żegnam się z forum . Dziękuję za wszystko za wsparcie i słowa otuchy. Jesteście wspaniałe :) każdej z was życzę dwóch kresek i wspaniałych bobaskow. Ja muszę odetchnąć i chyba rezygnuje ze starań :( to mnie psychicznie wykańcza . Powodzenia kochane :)
Przykro Kochana... ale nie załamuj się. Trzeba żyć dalej, zobacz ja już tyle czasu i nic... tez mam czasami wszystkiego dosyć, ryczeć się chce i w ogóle:/ porób sobie badania, idz do lekarza niech Cię pokieruje. Zobaczysz, ze w koncu się uda❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny ja z doskoku ale was czytam.
Powiedzcie mi czy z drugą ciążą jest trudniej zajść? Zawsze @ miałam regularne, przed pierwsza ciążą 26 dni teraz to tak 27, 26 . Obecnie mam 4dc wyliczyłam, że 18 marca bedzie owu, ale stresuje sie że się nakręce a tu dupa nie uda się, w pierwszej ciąży udało się za pierwszym razem. No i ogólnie mam wiele wątpliwości czy bedzie wszystko ok.
 
Do góry